Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ağız Çalkalama Suları

Ağız ve diş sağlığını uzun yıllar koruyabilmek etkili ve düzenli bakım gerektirir. Ağız hijyenini sağlamak için sadece diş fırçalama yeterli olmaz. Tek başına ağız çalkalama suyunun da ağız temizliği için yeterli olmadığı bilinmelidir. Ağız bakım rutininize, diş fırçalama ve diş ipi kullanımından sonra ağız çalkalama sularını eklemek nefesinizdeki ferahlığı daha uzun koruyabilmenizi ve daha sağlıklı ağız ve dişlere sahip olabilmenizi sağlar. Diş fırçasının ulaşamadığı bölgelerde bakteri oluşumunu ve ağızda kötü koku oluşumunu engeller.

 

Ağız bakım suyu seçiminizi yaparken beyazlatıcı, plak karşıtı, alkolsüz, hassas dişler için özel ürünlerden size uygun ürünü seçebilirsiniz. Diş tedavisi süreciniz yeni tamamlandıysa ya da diş hassasiyeti sorununuz varsa diş ve diş etleriniz için özel bileşenlere sahip ağız çalkalama suyunu kullanabilirsiniz. Plak karşıtı maddeler içeren ağız çalkalama suları ile ağız kokusunun yanı sıra plak oluşumunu da önlemeye karşı önlem alabilirsiniz. Dişlerde ekstra beyazlık isteyenlere özel beyazlatıcı etkiye sahip ağız çalkalama sularına da Turuncuecza’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Ağız çalkalama sularının etkili bir koruma sağlayabilmesi için tüm ağız içi yüzeye, yeterli bir süre temas etmesi gerekir. Ağız çalkalama suları için 30 saniye ile 1 dakika arası gargara yapılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Gargara ile diş ve diş etlerinin yanı sıra  yanakların iç kısmında, dilde, dil altında mükemmel bir temizlik ve ferahlık hissedebilirsiniz.


TuruncuEcza.com standart kişisel bakım ürünleri haline gelen ve sıklıkla tercih edilen ağız çalkalama sularına tek tıkla ulaşmanızı sağlıyor. TuruncuEcza.com’da yer alan Ağız Çalkalama Suları, dişlerinizi ve diş minenizi güçlendirerek günlük koruma ve rahatlama sağlar. Nefesinizi tazeler ve gıda parçacıklarını uzaklaştırmaya yardımcı olur. Ağız Çalkalama Suları içerdiği rahatlatıcı ve dişleriniz ile diş etlerinize nazik davranan maddeler ile ağız kokusunu kontrol etmenin yanı sıra dişlerdeki plak oluşumunu da önler.  Daha sağlıklı bir ağız ve uzun süren ferah nefes için TuruncuEcza.com’da yer alan Ağız Çalkalama Sularını deneyin. Ağız çalkalama suları doğru kullanıldığında ağız sağlığı açısından fayda sağlarken sosyal hayatınızda da daha rahat olmanızı sağlar.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.