Toplam 162 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 9 10 11

Uzun yıllar sağlıkla ışıldamış gülüşleri korumanın yolu doğru bir ağız ve diş bakım rutinini uygulamaktan geçiyor. Küçük yaşlardan itibaren kazanılması gereken diş bakımı alışkanlıkları ile olası rahatsızlıkların kolaylıkla önüne geçebilirsiniz.

Ağız ve dsağlığında olmazsa olmazların başında yer alan günde iki kez diş fırçalamadır. Diş yapınıza göre tercih edebileceğiniz sertlikteki diş fırçalarıyla diş eti kanamalarını ve diğer diş eti rahatsızlıklarını engelleyebilirsiniz. Fırçanın uzanamadığı noktalarda besin parçacıklarını giderebilmeniz için diş ipleri ideal bir yardımcı. Diş aralarında etkin temizlik için diğer bir yardımcınız ise arayüz fırçaları. Diş aralarından başlayabilecek olan çürümeleri arayüz fırçalarıyla kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımıza giren şarj edilebilir diş fırçası seçiminiz, diş fırçalama alışkanlıklarınızı iyileştirmenize yardımcı olabilir. Manuel fırçaların ulaşamadığı tüm noktalara rahatlıkla ulaşabilir. Profesyonel zamanlayıcısı sayesinde diş hekiminizin tavsiye ettiği iki dakikalık süre boyunca dişlerinizi fırçaladığınızdan emin olabilirsiniz. Yıpranmış bir diş fırçasıyla etkin bir diş temizliği yapamazsınız. Uzun süreli kullanımlarda diş fırçanızda bakteri ve gıda parçacıkları birikmeye başlar. Diş fırçanızı üç ayda bir değiştirmeniz gerektiğini unutmayın.

Ağız ve diş sağlığında diğer önemli etken doğru diş macunu seçimidir. Koruyucu bir diş macunu ve doğru bir teknikle diş fırçalama, ağız ve diş sağlığında pek çok problemin önüne geçilmesini sağlayacaktır. Diş macunu içeriğindeki güçlü bileşenler sayesinde plak oluşumuyla savaşır. Dişlerinizde temizlik ve pürüzsüzlük sağlayarak diş taşı kontrolünüzü kolaylaştırır. Birbirinden güzel aromalarıyla nefesinizde gün boyu temizlik ve ferahlık sunar.

Diş bakımında aradığınız kusursuz bir beyazlıksa diş beyazlatma ürünleri ile bu ihtiyacınıza fazlasıyla cevap veriyoruz. Bileşenlerinde özel maddelerle ekstra bir beyazlık sağlayan tüm diş macunlarını beğeninize sunuyoruz. Sigaranın sebep olduğu renk değişimden şikayetçi olanlara beyazlatıcı diş tozunu tavsiye edebiliriz.

Diş hekimleri diş fırçalama sonrası ağzınızı su ile durulamanız halinde macundaki florür verimliliğinin düştüğünden bahsediyorlar. Bunun yerine ise ağzı durulamak için florür içeren ağız çalkalama sularının kullanılmasını tavsiye ediyorlar. Plak oluşumunu önlemede yardımcı olan ağız çalkalama suları, nefesinizdeki ferahlığı ve tazeliği daha uzun süre canlı tutuyor.

Ağız içi yaralar zaman zaman hayatınızı kabusa dönüştürebilir. Ağız diş yara bakım ürünleri ile yeniden sağlığınıza kavuşmanın keyfini sürün.

Nefesindeki tazelik size kaybettiğiniz enerjinizi geri kazandırabilir. Tablet ya da sprey formunda bulabileceğiniz ağız kokusuna karşı ürünler sayesinde kusursuz gülüşünüzü özgürce sergileyin!

Protez dişlerin de özenli bir bakıma ihtiyacı vardır. Düzenli temizlik için rahatlıkla kullanabileceğiniz diş protez ürünlerinden tabletler ile plak ve diğer lekelerden kurtulabilirsiniz. Diş protezinizde 12 saate kadar sabitliği ve rahatlık hissini yaşayabilmeniz için yapıştırıcı kremlerden yararlanabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.