Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Ağız Kokusu Ürünleri

TuruncuEcza.com, tercihe göre özel çinko formülü veya nane, kekik ve maydanoz gibi doğal çözümler içeren Ağız Kokusu Ürünleri ile ağız kokusunu gidermeye yardımcı olur, dişeti ve çürüklere karşı uzun süreli koruma sağlar. TuruncuEcza.com’da yer alan, iltihap ve kanamaya karşı diş eti korumasına yardımcı olan ve çürüklere karşı ekstra koruma sağlayan bitkisel diş macunlar da kullanıcılara sunuluyor.  Uzun süreli ferah bir nefes için, kötü kokulara karşı TuruncuEcza.com’da yer alan Ağız Kokusu Ürünlerini deneyin!

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.