Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Akneli Ciltler İçin Güneş Ürünleri

Akneli ciltler normal ciltlere kıyasla daha fazla miktarda yağ salgılar. Bu  salgılanan yağ nedeniyle ciltte parlama, gözeneklerde tıkanıklık, sivilce ve akne oluşumu meydana gelir. Bu sebeple, akneli ciltleri güneşe karşı korurken yağsız ve hafif dokulu ürünler tercih edilmelidir.

Akneli ciltler için güneş ürünleri, güneşten gelen ışınlar sebebiyle cildinizdeki yanma ve kaşınma hissini en aza indirerek, güneş ışınlarına karşı etkili bir bakım sunar. Cildin nem dengesini ayarlar, gözenekleri tıkamadan cilde sağlıklı bir koruma sağlar. Akneli ciltler için özel olarak üretilmiş güneş ürünleri içeriğindeki özel tanecikler sayesinde ciltteki fazla yağı emerek parlamayı engeller ve mat bir bitiş sunar.


Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.