Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Hamilelik planları yapan annelerin beslenmelerine ekstra dikkat etmeleri gerekir. Bebeğin sağlıklı bir anne karnında hayat yolculuğuna başlamış olması hem bebek hem de anne sağlığı açısından oldukça önemlidir. İnsan vücudunda üretilmeyen omega 3 gibi bazı besinlerin takviye olarak dışarıdan alınması gerekir. Bebeğinizin göz, sinir sistemi ve beyin gelişiminde ihtiyaç duyacağı omega 3,  folik asiti ve ihtiyacınız olan tüm besin destek ürünleri Turuncu Ecza’da bulabilirsiniz.

Anne adaylarının en büyük heyecanlarından biri de bebeğinin ihtiyacı olan ürünleri temin etmektir. Emzirme ürünleri hem bebeğinizin hem de sizin için hayat kolaylaştırıcı ürünler arasında yerini alacaktır. Göğüs pompası yardımıyla sütünüzü sağdığınızda özel olarak üretilmiş anne sütü saklama poşetlerinde dolabınızda sütünüzü aynı tazeliğinde saklayabilirsiniz. Süt üretiminizi arttırmak için bebeğinizi emzirdikten sonra kullanabileceğiniz göğüs pompasını fazla gelen sütünüzü sağmak için de kullanabilirsiniz.

Anne ve bebek arasındaki doğal bağı güçlendiren en önemli olay emzirmedir. Bu yüzden emzirme seanslarını en konforlu ve keyifli dakikalara dönüştürmek gerekir. Emzirme dönemlerinde annelerin korkulu rüyası olan göğüslerde oluşan çatlak ve yaralara karşı korunmada ihtiyacınız olan tüm göğüs koruma ve bakım ürünlerini Turuncu Ecza’da bulabilirsiniz. Göğüs ucu koruyucuları bebeğinizin emmesini kolaylaştırırken aynı zamanda göğüs uçlarınızı da korur. Her emzirme sonrası ılık bir suyla ıslatılmış gazlı bezle yapılan temizleme sonrası sitemizde bulabileceğiniz bitkisel yağlar ya da seçkin markaların ürünleri olan göğüs bakım kremleri hem anneler hem de bebeklerin sağlığı için güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Emziren annelerdeki en büyük endişelerden biri de sütünün bebeğine yeterli gelmemesi ve kesilmesidir. İçeriğinde çeşitli vitaminler, pek çok faydalı bitkiler bulunduran ve hazırlaması oldukça pratik olan süt arttırıcı çaylar ve içecekler bu dönemde en büyük yardımcınız olacak.Bu ürünler emziren annelerin beslenmesine katkı sağlar ve süt üretimini arttırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.