Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

Arayüz Fırçası

Pek çoğumuz diş fırçalamayı rutin bakım alışkanlıklarımızdan biri haline getirmiş olsak da diş ve diş eti hastalıkları, çürükler en sık rastlanan hastalıklar arasında yer alıyor. Bunun en önemli sebebi diş yüzeyinde yeterince temizlik sağlanmasına rağmen diş aralarına yeterince ulaşılamamış olunmasıdır. İdeal ağız ve diş temizliği mikrop plağından tamamen arındırılmış dişlerle olur. Plak olgunlaşmadan yani diş ve diş etlerine zarar vermeden diş yüzeyinden ve aralarından arındırılmalıdır.

Diş fırçası tek başına kullanıldığında diş yüzeyinde tam anlamıyla bir temizlik sağlayamaz. Diş fırçasının yanı sıra kişisel ihtiyaçlara uygun olan diş ipi, arayüz fırçası ve ağız çalkalama suları ile etkili bir ağız bakımı yapabilirsiniz. Ağız gargaraları hiçbir zaman diş fırçalama veya diş aralarının temizliğinin yerine geçmez. Sadece ağız içi hijyeni destekleyici etkisi vardır. Diş fırçasının erişemediği diş arası bölgelere özel çok dar ve geniş diş araları için arayüz fırçaları ile dişlerde maksimum temizliği sağlayabilirsiniz. Arayüz fırçaları ulaşılması güç diş araları için özel olarak üretilmiştir. Farklı inceliklerde üretilmiş arayüz fırçalarından diş yapınıza en uygun olanı ile mükemmel bir diş temizliği mümkün! Arayüz fırçaları, gülerken, konuşurken kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.

Ergonomik yapısı sayesinde rahat bir kullanım sunan arayüz fırçaları, yumuşak dokusu ile diş ve diş etine zarar vermeden temizlik sağlamanıza imkân verir. İçerdiği tel, plastik kaplı olduğundan diş ve diş etleriniz için güvenle kullanabilirsiniz. Esnekliği sayesinde kolay bükülerek arka dişlerde tüm yüzeyi çevreleyerek ulaşımı güç diş ara yüzleri için bile kolayca bir diş temizliği sağlar. Arayüz fırçasının doğru kullanımı ile dişlerin ara yüzeyindeki çürük oluşumuna sebep olan bakteri plaklarını kolaylıkla yok edebilirsiniz.


Bükülmüş fırçayı tekrar düzleştirmeyip, ön dişler için başka düz fırça kullanımını tavsiye ederiz. Her bir arayüz fırçasını 20-25 gün kullanabilirsiniz. Arayüz fırçaları ile sadece ileri geri hareketle tüm diş aralarında eşsiz bir temizlik sağlayabilirsiniz. Ayrıca arayüz fırçalarını ortodontik apareyler ve implantların temizliğinde de güvenle kullanabilirsiniz. Küçük ve kolay taşınabilir olması sebebiyle ev dışı kullanım için de oldukça uygundur.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.