Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Ateş Ölçer

Ateş, vücut ısısının yükselmesidir. Normal vücut sıcaklığı 36.5–37.5 °C olarak kabul edilir. Çocuklarda oldukça sık görülen ateş, önlem alınmazsa tehlikeli bir hastalığa dönüşebilecek kadar etkilidir. Ateş ölçerler, bu önemli sağlık probleminin ilk anda teşhisi ve kontrol altına alınması için özellikle çocuklu ailelerin mutlaka evinde bulundurması gereken sağlık gereçlerindendir.

Ateş ölçer ile termometre aynı anlama gelmektedir. Vücut sıcaklığını ölçebilmek için kullanılır. Gelişen teknoloji ile civalı termometrelerin yerini, daha pratik ve ölçümü kolay olan dijital ürünler almıştır. Kulaktan ölçüm yapan, alından ölçüm yapan, vücuda temas ettirmeden uzaktan ölçüm yapabilen ateş ölçerler ihtiyaca göre tercih edilebilir.


Çocuğunuz uyurken onu rahatsız etmeden ateşini ölçmek için temassız ateş ölçerlerden faydalanabilirsiniz. Güvenilir sonuç verdiği bilinen kulaktan ateş ölçerler en çok tercih edilen ürünlerdendir. Bebekleriniz için kulaktan ateş ölçerler kullanabilirsiniz. Kulaktan ateş ölçerlerde hijyeni korumak için ölçüm yapılan yerin ucuna filtre takılmaktadır. Bu filtreyi her ölçüm sonrası hijyenik olması için değiştirmeniz tavsiye edilir. Ateş ölçerler ile uyumlu yedek başlıklar ayrıca satılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.