Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bebek Banyo Ürünleri

Bebeğinizin doğumundan itibaren, onun sağlığını korumak ve hijyenik bir şekilde bakımını yapabilmek için bir takım bebek bakım ürünlerine ihtiyacınız olacaktır. Bebek bakım ürünleri arasında bebek şampuanı, bebek pudrası, çıtçıt makas, tarak fırça, bebek yağı gibi bebekler için özel üretilen ürünler yer almaktadır. Turuncuecza olarak sizlere geniş bir bebek banyo ürünleri seçeneği hazırladık. Bebeğinizin ilk banyosundan itibaren kullanabileceğiniz bebek banyo ürünleri ile banyo yapmayı bebeğiniz için keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz. Bebek banyo ürünlerimiz arasında bebeğinizin banyo keyfinin en başından, banyo bitimine ve banyo sonrası bakımına kadar ihtiyacınız olan  her şeyi bulmanız mümkün.

Bebeğinizi banyo yapmaya hazırlarken, bebek termometresi ile suyun sıcaklığını kolaylıkla ölçebilir, göz yakmayan, bebek cildine uyumlu pH değerine sahip bebek şampuanıyla bebeğinizin ilk gülücüklerine eşlik edebilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildini derinlemesine temizleyebilmek için bebek sabunlarını da kullanabilirsiniz. Bebeğinizin cildinde kuruluk ve tahrişe yer vermeden hafif ve mis kokusuyla bebeğinizi sarar. Bebek banyo süngeri seçeneklerimiz ile bebeğinizin cildini tahriş etmeden, bebeğinizi yumuşacık dokunuşlarla yıkayabilirsiniz.

Banyo sonrası bebek bakımı için geliştirilmiş bebek yağı ürünleri, bebeğinizin cildinin nem dengesini korumaya yardımcı olmak için kullanılır. Bebek yağının nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız endişe etmeyin. Size önereceğimiz bir kaç adımla bebeğinizin cildini nemli ve yumuşacık tutmaya yardımcı olabilirsiniz. Öncelikle avucunuza az miktarda bebek yağı alın ve ellerinizin içinde yaydıktan sonra bebeğinize dairesel hareketlerle hafif masajlar yapın. Banyo sonrası bebek yağı ile yapılan masajlar bebeğinizin rahatlamasına ve daha kolay uykuya dalmasına katkıda bulunur. Bebek yağını, pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde sahip olmaya yardımcı olması için hem bebeğinize hem de kendinize uygulayabilirsiniz.

Bebek bakım ürünlerinin vazgeçilmezlerinden biri de çıt çıt makaslardır. Çıt çıt makaslar, sizin el yapınıza uygun ergonomik yapısıyla, bebeğinizin hassas ve kırılgan minik tırnaklarını zorlanmadan kesmenize yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tırnak bakımını banyodan hemen sonra kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeden saçlarını taramak için de bebek tarak fırçasını öneriyoruz. Bebek tarak fırçaları, cilde uygun dokusuyla bebeğinizin saçlarının yumuşacık ve parlak kalmasına katkıda bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.