Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Bebek Beslenme Gereçleri

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren en önemli ihtiyaçlarının başında beslenmesi gelir. Anne sütü bebek için eşi benzeri olmayan bir besindir. Ancak altıncı aydan itibaren sadece anne sütü vermek bebeğinizin sağlıklı gelişimi için yeterli olmaz. Anne sütüyle başlayan yolculuk ek gıdaya geçişle çeşitlenmeye devam eder. Geçiş dönemi bebeğiniz için yeni ve farklı bir deneyimdir. Yeni tatların farkına varacak, farklı besinlerle temasa başlayacaktır. Bebek sağlığına uygun özel olarak üretilmiş bebek beslenme gereçlerine Turuncuecza.com’daki onlarca seçenek arasından size ve bebeğinize en uygun olanına karar verebilirsiniz. Bu sürece kolaylıkla alışabilmesi için bebek beslenme gereçleri en büyük yardımcınız olacak.

Elinizin ergonomik yapısına uygun bebekler için özel üretilmiş mama kaşığından vazgeçemeyeceksiniz. Uzun sapıyla hem rahat kavramınızı hem de kavanoz gibi derin kaplarla kullanımınızı kolaylaştırır. Silikon uçlu mama kaşıklarını bebeğinizin minik ağzını rahatsız etmeden ek gıdaya başladığı günden itibaren güvenle kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin ek gıdaya geçiş süreciyle birlikte suya olan ihtiyacı da artar. Anne sütü su ihtiyaçlarının bir kısmını karşılasa da özellikle sıcak yaz günlerinde bebeğinize düzenli aralıklarla su vermeyi ihmal etmemelisiniz. Suyla ilk tanışması dudak yapısı ve emme alışkınlığına uygun olarak tasarlanan alıştırma bardağı ile çok daha keyifli hale gelecektir. Bebeğinizin minik elleriyle kolayca kavramasına imkân sağlayan kulplu alıştırma bardağı ve ilerleyen dönemlerde kullanabileceği pipetli alıştırma bardağı seçeneklerini yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Ek gıda serüveninde güvenli bir şekilde tatlara alışabilmesi için meyve sebze fileleri vazgeçilmeziniz olacak. File içerisine yerleştireceğiniz meyve veya sebzeyi, file kapağını güvenli bir şekilde kapattığınıza emin olduktan sonra, bebeğinizi yalnız bırakmadan eline verebilir ve yeni tatlara verdiği tepkileri izlemenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Bebeğinizle dışarı çıkmak istediğiniz zamanlarda da ısıyı koruyan vakumlu tabak seçeneklerimiz hep yanınızda olacak. Vakumlu tabaklar yemek seansını oyuna çevirebilen miniklerin tabaklarını sabit bir şekilde konumlandırabilmeyi sağlıyor. Isıyı koruyan vakumlu tabaklar kapaklı formu sayesinde size büyük bir taşıma kolaylığı da sunuyor. İki ya da daha fazla bölmesiyle bebeğinizin sevdiği besinleri birbirine karışmadan dilediğiniz şekilde taşıyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.