Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Bebek Bezi ve Islak Mendil

Bebek dünyaya gelmeden yapılan uzunca yapılan ihtiyaç listesinde ilk sıralarda yerini alan ürünler bebek bezi ve ıslak mendillerdir. Bebek bezi ve ıslak mendil bebek bakım ürünleri arasında belki de en fazla kullanılan ürünlerdir.

Bebeğinizin doğumundan itibaren hijyen ve sağlığını korumak için bebek bezini sık değiştirmek gerekir. Bebek bezi çeşitleri, bebeğinizin kilosu ve boyuyla orantılı olarak değişim göstermektedir. Bebek bezinin bebeğinize sunduğu rahatlık, emicilik, sızdırmazlık ve teniyle uyumu tercihlerinizi etkileyen faktörler olarak sayılabilir. Bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeden onun günlük bakımını yapabilmeniz için farklı markalar tarafından üretilen bebek bezi ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bebeğinizin bezini değiştirirken eğer altını yıkama imkânınız yoksa ıslak mendillerden yardım alabilirsiniz. Bebekler için tasarlanmış ıslak mendiller günlük hayatta gerekli bir parça haline gelmiştir.  Islak mendil, saf su, doğal koruyucu ve pamuktan oluşan hafif nemli bir mendildir. Sürekli ıslaklığa maruz kalan bebeğinizin bez bölgesi detaylı bir şekilde temizlenmelidir. Kıvrımlı bölgeleri ıslak mendil yardımıyla kolaylıkla temizleyebilir ve bebeğinizin bez bölgesinde kızarıklık ve pişik gibi cilt problemlerine fırsat vermeden onun cilt sağlığını ve huzurunu koruyabilirsiniz.

Kullanımı oldukça pratik olan ıslak mendiller paket halinde satıldığı için çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Yeni doğan bebeklerin ciltleri oldukça narindir, bu sebeple hassas davranmalı ve cildini tahriş etmeden hijyeni sağlanmalıdır. Parfümsüz, parabensiz ve alkolsüz ıslak mendil çeşitleri de bulunmaktadır. Islak mendil çeşitleri bebeğiniz doğduğu andan itibaren bakımının yapılması için tavsiye edilen ürünlerdendir.

Yenidoğan bebekler için güvenle kullanabileceğiniz ıslak mendiller pişiği önlemenin yanı sıra nemlendirme özelliği ile bebeğinizin cildine eşsiz bir rahatlık sunuyor. Islak mendiller bez değişiminin yanında ihtiyacınız olan her yerde size pratik temizlik fırsatı sunuyor. Tek kullanımlık olmaları yönüyle hijyen olarak avantaj sunuyorlar. Parkta, bahçede, arabada ya da okulda bebeğinizin, çocuğunuzun hijyenini koruyabilmesi için en büyük yardımcınız olmaya hazır! Islak mendilinizin ambalajındaki açılıp kapanan kısmın iyice kapatıldığından emin olun. Nemini kaybeden ıslak mendiliniz kullanılamaz hale geleceğini unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.