Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Bebek Parfüm-Kolonya

Gözlerini dünyaya yeni açan bebeklerin koku alma duyuları oldukça gelişmiştir. Kokularla anılarını, duygularını daha kalıcı bir şekilde zihinlerine kodlarlar. Bebeğiniz için birbirinden hoş kokulu bebek kolonyalarına ve bebek parfümlerine Turuncuecza.com`dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bebek kolonyası, bebek cildine uygun olarak üretilmiş, zararlı olmayan bileşenlerle formüle edilmiş ferahlatıcı bir bebek bakım ürünüdür. Yazın bunaltıcı sıcaklarında bebeğinizin ferahlaması için tercih edebileceğiniz bebek kolonyasını, günün her saatinde istediğiniz an kullanabilirsiniz.

Bebek kolonyasını bir miktar avucunuza alıp bebeğinizin vücuduna uygulayabilirsiniz. Kendiniz için de kullanabileceğiniz bebek kolonyaları koku seçenekleriyle sizi bulunduğunuz ortamdan bazen okyanus kenarına, bazen çamlarla dolu mis kokulu bir  ormana ya da çiçek bahçesine götürebilir.

Sıradan kolonyalar, bebeğinizin hassas cildine zarar verip tahriş olmasına neden olabilir. Bu nedenle bebeğiniz için bebek kolonyası tercih etmeniz önemlidir. Bebek kolonyası alkol içermemeli, yan etkiye sebep olmamalı. Özellikle sıcak yaz aylarında hem kendiniz hem bebeğiniz için kullanabileceğiniz bebek kolonyası, bebek bakım çantanızın vazgeçilmezi olacaktır.

Bebeğiniz için kullanabileceğiniz bir diğer ürün bebek parfümüdür. Hafif formülü sayesinde hoş ve hassas kokusuyla bebeğinizi ferahlatır. Bebek parfümleri alkol ve paraben içermemelidir. Onların hassas cildinde tahrişe neden olmayacak bebek parfümlerini bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğinizin günlük bakımında kullanabileceğiniz bebek parfümü, bebeğinizin hassas cildini nemlendirmeye yardımcı olur ve yumuşak kokusuyla bebeğinizi sakinleştirmeye de yardımcı olur. Diğer parfümlerde olduğu gibi boyun ve saç bölgesinde kullanılması parfümün etkisini daha fazla hissettirir. Bebek parfümünü bebeğinizin teninde kullanabileceğiniz gibi kıyafetlerinde de kullanabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.