Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Bebek ve Çocuk Güneş Ürünleri

Yetişkinlere göre daha hassas bir yapıya sahip olan bebek ve çocuk ciltleri güneşe karşı daha korumasızdır. Gelişim dönemlerinde kemik sağlığı için gerekli olan D vitamininin sentezlenebilmesi için güneş ışınlarına ihtiyaç duyulur. Bebek ve çocukların hassas ciltlerini, güneşin yakıcı ve tahriş edici etkilerine karşı koruyabilmek için mutlaka bebek ve çocuk güneş ürünleri kullanmak gerekir.

Bebeğiniz ve çocuğunuzun cildinde alerjik reaksiyona sebep olmayacak, kaşıntı oluşturmayacak ve suya uzun süre dayanıklılık gösterebilecek bebek ve çocuk güneş ürünleri ile çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde keyifle vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.