Toplam 69 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Bebek ve Çocuk Vitaminleri

Vitamin ve mineraller yetişkinlerde olduğu gibi vücutta pek çok fonksiyonun yerine getirilmesinde görevlidir. Bebeğinizin ve çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde gelişimi için vücudu vitamin ve minerallere ihtiyaç duyar. Vejetaryen ya da gıda hassasiyeti olan çocuklar günlük vitamin ve mineral desteğine ihtiyaç duyabilirler. Doğal besinlerden karşılanamayan vitamin ve minerallere TuruncuEcza.com’ dan bebek ve çocuk vitaminleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Vejetaryen çocuğunuz için B12, D vitamini ve kalsiyum içerikli takviyeleri verebilirsiniz. Kansızlık tespit edilen çocuğunuz için demir içerikli çocuk vitaminlerini kullanabilirsiniz.

Kışın gelmesiyle birlikte artan hastalıklar ya da okul-kreş ortamına ilk defa giren ve yeni hastalıklarla tanışan çocukların durumu, bazen anne ve babaları korkutabilir. Çocuğunuzun güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olması onu hastalıklara karşı dirençli bir vücuda kavuşturur. Omega 3 yağ asitleri vücutta sentezlenemez. Bu yüzden düzenli olarak dışarıdan alınması gereklidir. Bebeğinize veya çocuğunuza vereceğiniz omega 3 takviyesiyle kas, iskelet ve bağışıklık sistemlerinin güçlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Omega 3 takviyesi bebeğinizin ve çocuğunuzun beyin ve retina gelişimini destekler. Aynı zamanda çocuğunuzun zekâ gelişimi, okuma ve yazma becerilerinin artmasını katkıda bulunur.

Büyüme çağındaki çocuklarınızın kemik gelişimlerini desteklemek amacıyla kalsiyum içerikli mineral desteklerinden yararlanabilirsiniz. Çocukların sağlıklı gelişimi ve sağlam, güçlü kemiklere sahip olması için kalsiyum alması gerekir. Çocuklarda en sık görülen mineral eksikliği demir, iyot ve çinkodur. İyot eksikliğinde çocuklarda zekâ geriliğine neden olur ve okul başarısında düşüş görülebilir. Okul başarısını olumsuz etkileyen bir diğer mineral demir eksikliğidir. Multivitamin ve mineral desteği ile çocuğunuzun sağlıklı gelişimi için gerekli tüm vitamin ve mineralleri doktor kontrolünde çocuğunuza verebilirsiniz.

Bebek ve çocuk vitaminleri çocukların sağlıklı bir şekilde büyüme ve gelişmesini düzenler. Çocuğunuzun iştahını düzenler. Bebek ve çocuk vitaminlerini onların damak tadına uygun olarak hazırlanmış şuruplar ve damlalar olarak bulabileceğiniz gibi çiğnenebilir formda olanları da tercih edebilirsiniz. Doktorunuzun tavsiyesine göre bebeğinize ve çocuğunuza vereceğiniz vitaminlerin dozunu ayarlayarak daha etkili sonuç alabilirsiniz.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.