Toplam 332 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 .... 19 20 21

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren bakımı sizin omuzlarınızdadır. En temel bakım ihtiyaçlarından biri olan banyo seansları için ihtiyacınız olan tüm bebek banyo ürünlerini sizlere sunuyoruz. Birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip banyo termometreleri ile banyo suyunun ideal sıcaklığa ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz. İçeriğindeki bileşenler tamamen bebeğinizin hassas cilt yapısına uygun olarak bir araya getirilmiş bebek şampuanları dermatolojik olarak test edilmiştir. Banyo sonrasında kullanacağınız bebek losyonları ile bebeğinizin cildini tahrişlere karşı koruyabilirsiniz. İster banyo sonrası ister uyku öncesi kullanacağınız bebek yağlarıyla bebeğinize yaptığınız masaj hem bebeğinizi rahatlatır hem de aranızdaki bağı kuvvetlendirir.

Atopik ve alerjik ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan şampuan ve pişik kremi tekrarlayan kızarıklık ve kaşıntı sorununa kökten bir çözüm olacaktır.

Birbirinde güzel renklere sahip, kullanışı oldukça pratik ve özgün tasarımları olan bebek beslenme gereçleri arasından bebeğinizin sağlıklı gelişimi ve büyümesi için ihtiyacı olan tüm ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bebeğinizin biberonla bardak arasındaki geçişini kolaylaştırmak için tasarlanmış alıştırma bardakları rahat bir kullanım ve kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir. Mama kaşıkları ve tabak kaşık setleri ek gıdaya geçiş sürecini daha eğlenceli ve özel hale dönüştürmenizi sağlayacak ürünler arasında yerini alıyor.

Annelik acil durumlarda pratik çözümler bulabilmeyi gerektirir. Evde, yolda, arabada her nerede ihtiyacınız olursa temizlemede en büyük kurtarıcınız ıslak mendiller. Bebeğinizin narin cildine uygun olarak geliştirilmiş ıslak mendilleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Bebeğinizin cildinin ipeksi yumuşaklığını uzun süre koruması, kızarıklıklardan ve tahrişten korunabilmesi için bebeğinizin cilt bakımını düzenli bir şekilde yapmanız gerekir. Banyo sonrası nemlendirici ve yumuşatıcı kremlerle bebeğinizin cildini rahatlatabilirsiniz.

Bebek mamaları bebeğinizin sağlıklı beslenmesi için ihtiyacı olan tüm vitaminleri içerir. Tam beslenme desteği ya da ek besin için üretilmiş olan bebek mamalarını güvenle kullanabilirsiniz. Sindiriminin kolaylığı ile doğumdan itibaren her yaş için rahatlıkla kullanılabilir. Anne sütüne ek olarak 6. Aydan itibaren devam sütünden destek alınabilir.

Bebeğinizin günlük bakımında kullanabileceğiniz mis kokulu bebek parfüm kolonyalarını da sitemizde bulabilirsiniz. Kokusuyla bebeğinizi rahatlatacak kolonyaların sprey formu kullanışta size büyük bir kolaylık sunacak.

Bebek ve çocuk gıda takviyeleri kategorisinde bebeğiniz veya çocuğunuzun uyku düzenini sağlamak için kullanabileceğiniz bitkisel içerikli bir şurup bulabilirsiniz.. Miniklerin rahat, kaliteli ve sağlıklı bir uykuya geçişini kolaylaştırmak için sinir sistemlerini ve sindirim sistemlerini rahatlatıcı etkisi vardır.

Bebeğinizi ve çocuğunuzu hastalıklara karşı korumak için onların bağışıklık sistemlerini güçlendirici multi vitamin ve mineral desteklerinden aldığınız yardımla sağlıklı büyümelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Bebek bakımında en çok kullanılan ürünlerden biri de biberonlardır. Bebeğinizin sıvı ihtiyacını karşılamada kullanacağınız biberonlarda birbirinden güzel seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz. Bebeğinizin yaş grubuna göre değişiklik yapabileceğiniz biberon emzikleriyle daha kolay akış sağlayarak bebeğinizin sağlıklı beslenmesine destek verebilirsiniz. Bebeğinizin sağlığına özen gösteren markaların emzik çeşitlerini de zengin renk ve model çeşitleriyle beğeninize sunuyoruz. Emzik taşımada hijyeni korumak için en büyük yardımcınız olacak emzik kapları da yine ürünlerimiz arasında yerini alıyor.

Tıkalı burunlar bebekler için uykuyu bir kâbusa dönüştürebilir. Burun açıcı ürünler ile bebeğinizin rahat nefes almasını sağlar ona rahat bir uyku sunabilirsiniz.

Bebeklerin diş çıkarma süreçleri bazen sancılı geçebilir. Bebeğinizin bu dönemdeki şikâyetlerini minimalize etmenizi sağlayacak ürünleri diş çıkarma ürünleri arasında bulabilirsiniz. Bitkisel içerikli diş jelini bebeğinizin diş etlerine uygulayarak onun rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Diş çıkarma döneminde diş etlerindeki kaşınmaya masaj yapan dişlik ve çıngıraklar soğutmalı tasarımıyla bebeğinizin diş etlerindeki ağrı ve acının azalmasını sağlayacaktır. Ön ve arka dişlikler için ideal bir tasarıma sahip olan dişlikler, ergonomik yapısıyla da bebeğiniz için mükemmel bir yapıda.

Pişik, bebeklerde en sık karşılaşılan cilt problemlerinden biridir. Bebeğinize her bez değişimi sonrası pişik bakım ürünleri ile yapacağınız mükemmel bir bakımla onların hassas ve yumuşak cilt dokusunu koruyabilirsiniz. Pişik oluşumunu engellemede en önemli adım kuruluğu sağlamaktır. Bebeğinizin bez bölgesini nemden uzak tutmak için pudra kullanabilirsiniz. Pişik önleyici kremler; bez bölgesinde kızarma, tahriş ve ciltte gerginlikleri önlemede adeta bir bariyer oluşturur.

Bebeklerin sindirim sistemleri tam olgunlaşmadığı için en sık karşılaşılan sindirim problemi gaz sancılarıdır. Gaz sancılarını gidermede kullanabileceğiniz tamamen bitkisel içerikli gaz giderici şurup ve damlalarla bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. Sindirim sistemini düzenleyici ve bağışıklığını güçlendirici probiyotik takviye gıdaları da sindirim sistemi ürünleri arasında bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.