%7
65,37 TL
60,69 TL
%7
Havale ile : TL   59,48
Beeo

Bee'o Up Propolis Ballı Portakallı Şurup 150 ml

Propolis içerikli şurup
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Bee'o Up Propolis Ballı Portakallı Şurup 150 ml

  Bee'o Up Propolis Ballı Portakallı Şurup 150 ml turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Bee'o Up Propolis, ham bal ve portakal suyu ile hazırlanan bir enerji ürünüdür.

  En önemli maddesi olan Propolis arı kovanlarında arıların bal üretmeden önce içeriyi temizlemek için kullandıkları maddedir.

  Bu sayede her gün tükettiğimiz bal bu şekilde daha temiz ve etkin bir şekilde ortaya çıkarılmaktadır.

  Propolis kovan içerisinde dışarıdan gelen zararların önlenmesi, deliklerin kapatılması gibi durumlar içinde çok amaçlı olarak kullanılmaktadır.

  Bee'o Up Propolis hazırlanarak insanların kullanımı sonucunda en doğru şekilde enerji vermesi amaçlanmaktadır.

  Tat vermesi amacıyla şurubun içerisine %100 doğal portakal suyu eklenmektedir.

  Yardımcı ve Etken Maddeleri
  • %100 Doğal Portakal Suyu
  • %5 Propolis
  • %20 Ham Bal
  Bee'o Up Propolis Ballı Portakallı Şurup 150 ml raf ömrü 36 aydır. Doğru sıcaklıklarda uzun süre saklanabilir.

  Saklanırken ortamın kuru olması ve 22 derece sıcaklığın üzerinde olmamasına dikkat edilmelidir aksi taktirde bozulma riski ortaya çıkabilir.

  Kullanım Önerisi


  -7 ile 13 yaş arasında olanlar 15 ml,
  -13 yaş üstü olan çocuklar ve yetişkinler içinse günde 30 ml kadar tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

  12 aydan küçük bebeklere bal ve bal içeren ürünlerin kullanılması tavsiye edilmemektedir.

  Bee'o Up Propolis Ballı Portakallı Şurup 150 ml ilaç olarak satılmamakta ve alerjik hastalığı olanların doktor tavsiyesinde kullanımına dikkat etmeleri gerekmektedir.


Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.