Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Bit ve Sirke Ürünleri

Saç bitleri bulaşıcı olup insan kafasında, saçın yer aldığı deride yaşarlar. Sirkelerin ve bitlerin tamamen temizlenmesi için bit spreyi, bit şampuanı ve bunlara ek olarak ince ve sık dişli tarak kullanılması gerekir. Bitlerden kurtulmanın kolay yolunu arayanlar için özel olarak geliştirilen yüzde yüz etkili bitkisel bit spreyi, bitkisel bit şampuanı, koruyucu sprey gibi ürünlere TuruncuEcza.com’ dan sahip olabilirsiniz. Bit sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygun olan, bit şampuan ve ürünleri, bitin büyüme evreleriyle etkin bir şekilde mücadele edilmesini sağlar.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.