Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bitkisel Ürünler

Sağlık açısından farklı farklı yararlı etkilere sahip olan bitkisel ürünlerin gün geçtikçe tüketimi hızla artmaktadır. Besin destek kategorisinde yer alan bitkisel ürünler ilaç değil destek ürünlerdir. Aldığınız ürünler tedavi amaçlı değil yardımcı ürünlerdir. Bitkisel ürünler içerisinde pek çok ürün yer almaktadır. Bitki çayları çok eski tarihlerden günümüze kadar bilinen pek çok faydası için kullanılmıştır.  Emziren anneler için bulunan çay annelerin sütünün artmasına destek olur. Bitkisel ürünlerin bazıları uyku için, bazıları bağışıklık güçlendirici etkileri için bazıları ise sadece rahatlatıcı özellikleri için tercih edilmektedir. Rezene çayı, yeşil çay, kış çayı, form çayı ve birçok bitkisel çaya TuruncuEcza farkıyla tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Hazımsızlık, gaz ve sindirime bağlı diğer problemlere iyi geldiği bilinen rezene çayının özellikle bebeklerin gaz sancılarına iyi geldiğine inanıldığı için annelerin bir numaraları yardımcılarındandır. Metabolizmayı hızlandıran yeşil çay kilo vermeye yardımcı bir bitkisel çaydır. Stres ve kaygıyı azaltıcı, mide kasılmalarını engelleyici, bağırsak sorunlarını giderici etkiye sahip papatya çayı kadınların özel günlerinde meydana gelen ağrıların hafifletmeye yardımcı bir çaydır. Zararlı toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan adaçayının bronşit ve astım belirtilerini hafifletici, karaciğer ve idrar yolu enfeksiyonlarını azaltıcı etkisi vardır. Adaçayı aynı zamanda ağız içinde meydana gelen yaraların tedavisi, diş ve diş etlerindeki iltihaplanmalara karşı da kullanılır. Uyku sorunlarında kullanılan melisa çayının sinirleri yatıştırıcı, stresi azaltıcı, mide rahatsızlıkları ve sindirim sorunlarını iyileştirici etkisi vardır. Öksürüğü azaltıcı, göğsü yumuşatıcı ve gribal enfeksiyona karşı faydalı ıhlamurun, bağışıklığı güçlendirici, sinir ve stresi yatıştırıcı özelliği de vardır. Anason çayı anason tohumu kullanılarak yapılır. Sindirim sistemini rahatlatıcı etkisi olan olan anason çayı, soğuk algınlığı, bronşit, sinüzit gibi solunum yolları enfeksiyonlarını iyileştirici etki gösterir. Kolesterolü düşürücü etkisi olduğu bilinen enginar yaprağı çayının, kalp ve damar sağlığını iyileştirici, kan şekerini düşürücü, diyabete karşı koruyucu etkisi vardır.

Çayların yanı sıra tedavilerde destek ürün olarak kullanabileceğiniz keçiboynuzu pekmezi, bitkisel şurup, damla ve kapsüller de bitkisel ürün kategorisinde tek tıkla ulaşabileceğiniz ürünler arasındadır.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.