Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Bitkisel Yağlar

Besin destek grubu alt kategorisinde yer alan bitkisel yağlar bir ilaç değildir, herhangi bir sorunun tedavi edilmesinde değil sorunun kaldırmaya yönelik destek ürünlerdir. Farklı sağlık ve cilt sorunlarının hafifletilmesi ya da tedavisinde destek amacıyla kullanılmaktadır. Bir çok bitki özünden elde edilen yağlara, kapsül olarak tek kullanımlık olarak ulaşabileceğiniz gibi şişe boy olarak da temin edebilirsiniz. TuruncuEcza farkıyla istediğiniz bitkisel yağa tek tıkla online olarak ulaşabilirsiniz.

Bitkisel yağlar tahıl, tohum, meyve, sebze ya da bitkilerin damıtılması yoluyla elde edilir. Sağlıklı ve doğal yaşamı tercih edenler için büyük bir önem taşıyor. Bitkisel yağların düzenli aralıklarla kullanılması sağlık ve güzellik açısından etkili sonuçlar göstermektedir.  

Bitkisel yağlar, kullanım alanlarına göre cildi onarmaya, yenilemeye ve daha genç görünmenize de yardımcı olabilirler. Bitkisel yağlar güzelliğiniz ve sağlığınız için güçlü etkiler gösteriyor. Pek çok alanda kullanılabilen bu yağlar saç sağlığınıza, cildinize, kirpiklerinize, hatta spesifik bazı sorunların giderilmesinde de size destek olacaklardır. Aromaterapilerden, maskelere pek çok alanda kullanılabilecek bitkisel yağlar sağlık, kozmetik ve güzellik alanlarında değerlendirilebilir. Işıldayan saçlar, göz kamaştırıcı bir cilt ya da güçlü tırnaklar için bitkisel yağlar tercih edilebilir. Hoş kokuları ve rahatlatıcı etkiye sahip bitkisel yağlar ise banyo ya da masaj seansınızı keyifli anlara dönüştürebilir. Ruhsal, bedensel ve zihinsel rahatlatıcı olarak yüzyıllardır kullanılmaktadır. Bazen güzelleşmek için başvurulan bitkisel yağlar, sağlıklı beslenme ya da yiyeceklere değişik aromalar verebilmek için kullanılmaktadır.

Bitkisel yağlar saf oldukları için çok küçük miktarları bile oldukça etkilidir. Birkaç damla bitkisel yağ yoğun bir etkiye sahip ve içeriğindeki maddelerden yararlanmak için yeterlidir. Seyreltilerek kullanılması tavsiye edilmektedir. Yüksek kalitede tamamen doğal olarak üretilmiş bu yağlar besin desteği amaçlı kullanılabileceği gibi kozmetik olarak da kullanılabilmektedir. Hiç bir katkı maddesi içermeyen bu yağları güvenle alabilirsiniz. Kapsül formuyla sizlere sunduğumuz bitkisel yağ kapsülleri taşınabilirliği ve düzenli kullanımı kolaylaştırıyor. Farklı bitkisel yağ seçenekleri ile cildiniz, sağlığınız ya da güzelliğiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri sizlere sunuyoruz.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.