Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Boyalı ve Yıpranmış Saç Şampuanları

Çeşitli dış etkenlerden dolayı saçlarınız kuruyor, yıpranıyor ya da boyalı saçlarınız zamanla parlaklığını kaybedebiliyor. Siz de bu saç sorunlarını yaşıyorsanız, sürekli formda, güçlü ve bakımlı saçlara, TuruncuEcza.com ’da yer alan Boyalı ve Yıpranmış Saç Şampuanları ile sahip olabilirsiniz. Saç bakım şampuanları; balyaj boya, röfle, gibi kimyasal işlemlere maruz kalarak doğal yapısını kaybeden, cansızlaşmış, incelmiş, matlaşmış saçların yeniden onarılmasına yardımcı olur. Sağlıklı uzamayan ve sık sık dökülen ya da kepekli, kuru, kırılgan, mat, zayıf veya işlem görmüş saçlarınızın koruma ve onarımında yardımcı olacak çeşitli şampuanlara TuruncuEcza.com ’dan sahip olabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.