Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Bronzlaştırıcılar

Yazın gelmesiyle birlikte beyaz ve solgun tenin yerini almasını istediğiniz bronz ve ışıldayan bir tene kavuşmak için bronzlaştırıcılar yardımınıza yetişiyor. Cildiniz, güneşin etkisiyle nemini ve parlaklığını kaybeder. TuruncuEcza’da, güneşin yakıcı etkisine karşı bakıma ihtiyaç duyan cildinize derinlemesine bir nem ve göz kamaştırıcı ışıltı kazandıracak bronzlaştırıcı ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Güneşten gelen UVA ve UVB ışınlara karşı etkili bir koruma sağlayan ürünler, aynı zamanda cildinizde güneş yanmalarına yer vermeden doğal bronzluk kazanmanızı sağlar. Size de egzotik görünümünüzün tadını çıkarmak kalır.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.