Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Burun Açıcı Ürünler

En çok kıymet verdiğiniz bebeklerinizi ve çocuklarınızı her zaman hastalıklardan korumak mümkün olmayabilir. Toz, nem, hava hatta sizden bile etkilenerek hasta olabilirler. Özellikle mevsim geçişleri ve kış aylarında mikrop ve virüslerden etkilenerek hasta olabilirler. Minik burunları enfeksiyon sebebiyle tıkanabilir. Bebekler bir süre sadece burnundan nefes alabilirler. Ağzından nefes almayı ilerleyen zamanlarda öğrenirler. Bu yüzden herhangi bir sebeple burunda tıkanıklık meydana geldiğinde, bu durum tüm günlük hayatını olumsuz yönde etkiler. Emme, beslenme ve gece uykusunda burun tıkanıklığından kaynaklanan sıkıntılar meydana gelecektir. Burun tıkanıklığı bebeğinizi birden keyifsiz ve huzursuz bir bebeğe dönüştürebilir.

Bebeklerin burun temizliğine dikkat edilmeli ve solunum yollarının açık tutulmasına özen gösterilmelidir. Bebeğiniz, burnu tıkalı olduğunda, sağlıklı uyuyamaz, nefes almakta zorlanır ve huzursuz olur. Burun delikleri de çok küçük olacağı için, burnundaki mukozayı temizlemek doğal yollarla çok zor olacaktır.

Burun temizliği için bebeğin burnuna kesinlik yabancı cisim sokulmaması gerekir. Bu oldukça tehlikeli ve bebeğinizin sağlığını tehlikeye atacak bir duruma sebep olabilir.

Burun tıkanıklığını kolaylıkla giderebilmek için burun açıcı ürünler kullanılması tavsiye edilir. Enfeksiyon sebebiyle oluşmuş mukus tabakasını bebeğinizden uzaklaştırmanın en rahat yolu burun aspiratörü kullanmak olacaktır. Pratik kullanımı olan bebek burun aspiratörü, bebeğinizin burnundaki salgıyı nazik bir şekilde temizlemenize imkân verir. Evde, dışarıda, gece ya da gündüz bebeğinizin ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz her an rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Oldukça hijyenik olan bebek burun aspiratörleri, tek kullanımlık uçlara sahiptir. Tek kullanımlık uçları her kullanım sonrası değiştirmeniz gerekir. Burun aspiratörünün uç kısmını bebeğinizin burnuna yerleştirerek, diğer uçtan nefesinizle yavaşça çekerek tıkanıklığa sebep olan mukus tabakasını bebeğinizin burnundan uzaklaştırabilirsiniz. Beslenme ya da uyku öncesi kullanarak bebeğinizin beslenmesinde ya da uykusunda tıkanıklık oluşumunun önüne geçerek rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Bebeğinizin burnunda kuruluk oluşmuşsa fizyolojik serum ya da okyanus suyu spreyi yardımıyla yumuşamasını sağladıktan sonra temizlik işlemine başlayabilirsiniz.

Bebek burun temizliğine önem verilmezse, öksürük, kulak enfeksiyonu, sinüslerin dolması gibi çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Bebek burun aspiratörü ile burun tıkanıklığına karşı hızlı ve kolay çözüm elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.