%6
Yeni
327,22 TL
308,52 TL
%6
Havale ile : TL   302,35
Carlson

Carlson Omega 3 Balık Yağı Şurubu 200 ml - Limon

Doğal aromalı, yüksek kaliteli omega-3 balık yağı şurubu
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Carlson Omega 3 Balık Yağı Şurubu 200 ml – (Limon Aromalı)

  Doğal ve yüksek konsantrasyonda üretilmiş Omega 3 yağ asitleri DHA ve EPA içermektedir. A ve D vitaminlerini bulundurmaz.

  Carlson Omega 3 yaz ve kış ayırt etmeksizin kullanılabilir.

  Toplam 1600 mg’lık bir içeriği tek bir kaşıkta bulunmaktadır. Maksimum tazeliğini mühürlü kapak ve uzun ömürlü cam şişesi ile koruk sağlamaktadır.

  Carlson Balık Yağı soğuk, derin ve kirlenmemiş sularda yaşayan balıklardan elde edilmektedir.

  Carlson Omega 3 Balık Yağı Şurubunun saflığı, civa, kadminyum, kurşun, PBC ve 28 ayrı kontaminantın ayrı olarak ilavesinin yapılmadığı ve hiç bir ilave malzeme kullanılmadığı bağımsız onaylı laboratuvarlarda test edilerek onaylanmıştır.

  Her 5 ml şurubun içeriği aşağıdaki şekildedir;

  Toplam Omega 3 Yağ Asitleri 1600 mg

  EPA 800 mg

  DHA 500 mg

  Diğer Omega 3’ ler 300 mg

  www.turuncuecza.com ayrıcalığı ile satın almak için sepete ekleyin.!

  Norveç menşeili bu ürün Norveç'teki fabrikasında işlenip, şişelenmektedir.

  Nitrojen mühür ile koyu cam kavanozda şişelenerek paketlenmektedir.

  Açma kapama kolaylığına sahip özel mekanizma kapak kullanılmıştır.

  Kullanım kolaylığı sağlayan özel mekanizmalı kapağa sahiptir.

  Tazeliğin daha fazla korunması için her 5 ml'ye 10 IU'luk doğal E vitamini eklenmiştir.

  Limon aromasından dolayı direk olarak sade tüketimi mümkün olmaktadır.

  Yemeklere ve salatalara ilave edilerek tüketilmesi mümkündür.

  Omega 3 yağ asitleri EPA ve DHA ihtiva etmektedir.

  Carlson Fish Oil Liquid, günlük olarak kullanılması durumunda Omega 3 yağ asidi ihtiyacınızı doğal yollardan karşılamanıza yardımcı olur.

  Kullanım Önerisi

  Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmeli ve en geç 60-90 gün içerisinde tüketilmelidir.

  Oda sıcaklığında saklamayınız, buzdolabında alt gözlerde muhafaza ediniz, kapağını sıkıca kapatmanız tavsiye edilmektedir.


  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.