Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Çatlak Giderici ve Önleyiciler

Tüm kadınlar kusursuz bir vücut ister. Hamilelik ve doğum sonrası hızlı kilo alıp vermeler, sağlıksız beslenme, yeterince sıvı alamama gibi durumlar vücutta çatlaklara sebep olabilir. Karın, göğüs ve basenler çatlakların en sık görüldüğü bölgelerdir. Küçük önlemlerle bu estetik problemin önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.

Özellikle hamileliğin 4. ayından itibaren düzenli olarak kullanılan çatlak giderici ve önleyici kremlerle vücudunuzda çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olabilirsiniz. Turuncuecza.com’ dan kolaylıkla ulaşabileceğiniz çatlak giderici ve önleyici kremler vücudunuzun elastikiyetini arttırarak çatlak  oluşumunu önlemede rol alır. Var olan çatlaklara uyguladığınız çatlak giderici ve önleyici kremler, kolajen üretimini destekleyerek vücudunuzdaki çatlak görünümü azaltır. Düzenli kullanımda cildiniz elastikiyet kazanır ve çatlaklarınızın boyutunda gözle görünür azalma olur. Yeni çatlak oluşumunu da engellemiş olursunuz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.