Toplam 165 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11

Akne ve sivilceler artık belli bir yaş grubunda karşılaşılan bir sorun olmanın da ötesine geçti. Pek çok cilt tipinde karşılaşılabilen bu problemlerden cilt bakımınıza ekleyeceğiniz akne sivilce ürünleri yardımıyla kurtulabilirsiniz. Temizleyici jeller, onarıcı kremler ve losyonlar ile kusurlu görünümden hızla kurtulabilirsiniz.

Işıltısını, pürüzsüzlüğünü ve sıkılığını uzun yıllar koruyan bir cilde sahip olmayı herkes ister. Yaşlanma belirtilerini minimalize edebilmeniz için seçkin markaların anti aging yaşlanma karşıtı ürünlerini sizin için bir araya getirdik. Temizleme işleminden sonra kullanacağınız anti aging kremler cildinizdeki nem dengesini korur ve cildinizin elastikiyetini arttırarak kırışıklık oluşumuyla savaşır. Düzenli kullanımınızda gençleştiğinizi fark edeceksiniz.

İçinmde bulunduğumuz hızlı yaşam şartları kadınların makyaj malzemelerini de bir takım değişikliklere uğrattı. BB kremler, nemlendirici üzerine uygulanan fondötenlerin yerini alarak kadınlar için eşsiz bir kolaylık sunuyor. Bu pratik kullanım özelliğine güneşin zararlı ışınlarından koruma özelliği de eklenmesi BB kremlerin tercih sebeplerini arttırıyor. CC kremler “color corrector” yani cilt tonu eşitleyici özelliğine sahip olarak üretilmiş kremlerdir. Ciltte meydana gelen kızarıklık, sivilce, güneş lekeleri gibi fondötenle gizlenmesi zor olan renk eşitsizliklerini kapatmada muhteşem bir krem. BB kremlere göre kapatıcı özelliği daha güçlü olan CC kremde, nemlendirme özelliği orta seviyede kalıyor.

Cildinizin uzun yıllar genç görünümünü korumasını sağlayacak olan cilt bakım serumları cildiniz için gerekeli tüm vitamin, mineral, nem ve suyu içinde bulundurur. Normal nemlendiricilerin inemediği en derin katmana nüfuz eden serumlar, cildinizdeki iyileşme sürecini hızlandırır.

Cildinizin sağlığı ve güzel görünümünü koruması için düzenli ve sürekli bir cilt bakımı gereklidir. Cilt bakımında ilk basamak da kuşkusuz cilt temizliğidir.  Gün boyu ciltte kalan makyaj, ter, kirli havanın etkisi ve ölü deriden tamamen arınmak cildinize de size de iyi gelecektir. Cilt temizleme ürünleri arasında bulabileceğiniz temizleme jelleri, tonikler ve sabunlardan size ve cildinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Soğuyan havalar cildinizden daha çok dudaklarınızı kurutur. Kuruyan dudaklara kaybettiği nemi kazandırmak ve onları yeniden canlandırmak için dudak bakımını ihmal etmemeniz gerekir. Birbirinden güzel aromalarla karşınıza çıkan dudak koruyucu stickler, dudakları nemlendirmenin yanı sıra uzun süreli parlaklık da sağlar.

Gün boyu en çok yorulan el ve ayakların bakımı asla ihmal edilmemelidir. Günlük bakımla nem dengesinin korunması el ve ayaklar için öncelikli olsa da yeterli değildir. Düzenli ve düzgün olarak tırnakların kesilmesi ve ölü derilerden arındırılması el ve ayak bakımında önemli aşamalardır. Çatlak topuklar için özel olarak üretilmiş kremler ve ayak kokusu önleyici setler korkulu rüyalarınızdan sizi kurtaracak birer kahraman olacaklar!

Erkeklerde karizmatik duruşun tamamlayıcısı olarak görülen sakal ve bıyıkların az olması ya da hiç çıkmaması erkekleri üzebilir. Bu probleme çözüm olarak üretilen sakal serumu erkek bakımında önemli bir yere sahiptir. Düzenli kullanımında olumlu etkisinin olacağı yapılan klinik testlerle kanıtlanmış ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Yüzde en çok dikkat çeken bölge gözlerdir. Hassas bir yapıya sahip olan göz çevresi bakımı için ekstra özen göstermek gerekir. Göz altındaki morluklar, şişlikler ve göz çevresindeki kaz ayağı olarak adlandırılan, belki de yaşınızı en kolay ele verebilecek olan çizgilerden kurtulmak ya da bu belirtilerle etkin bir şekilde savaşmak için gerekli tüm ürünlere göz çevresi bakımı kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Kuru ve çok kuru ciltler sağlıklı ciltlere oranla çok daha hassas ve dış etkenlere daha açık olurlar. Bu yüzden cilt bakımı için kullanılan ürünlerin özenle seçilmesi gerekir. Kuru ve çok kuru ciltler kategorisinde cildinizi yeniden yapılandıran, kuruluk sebebiyle kaybettiği esnekliği ona geri kazandıran özel kremleri bulabilirsiniz.

Cildiniz güzelliğinizin sembolüdür. Zaman zaman cildinizde oluşan ölü hücrelerden arınmak, cildinizi sıkılaştırmak, cildinizin esnekliğini arttırmak ve ışıltınıza yeni bir boyut kazandırmak istediğinizde maskelere ihtiyaç duyarsınız. Farklı cilt problemleri için geliştirilmiş maskeleri cilt bakım ritüellerinize ekleyerek güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.