Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır.

Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değil iseniz lütfen bu siteye girmeyiniz ve ürün satın almayınız.

Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Cinsel Sağlık kategorisi için, Türk Ceza Kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değil iseniz lütfen bu siteye girmeyiniz ve ürün satın almayınız.

Cinsel Sağlık ürünlerimiz Besin Takviyeleri, Geciktiriciler, Kadınlara Özel Ürünler, Kayganlaştırıcılar, Prezervatifler’ den oluşmaktadır.

Besin Takviyeleri, ilgili vitamin, mineral ve besin öğeleri ile günlük sağlıklı bir diyetin parçası olarak cinsel gücün artırılmasına katkıda bulunur. Besin Takviyesi ürünleri içerisindeki etken maddeler özenle seçilmiş olup, cinsel gücün artırılması için düzenli olarak tüketilmesinde fayda vardır. Besin Takviyeleri, kapsül formatında üretilmektedir ve pratik olarak tüketilebilmektedir. Erkek ve kadınlar için farklı besin takviyeleri ürünleri tüketilebilir.

Geciktirici ürünler arasında Black Berry Geciktirici Spray, Stag Geciktirici Sprey ürünlerimiz bulunmaktadır.

Kadınlara Özel Cinsel Sağlık ürünlerimiz arasında ise Femolub Medical Lubricant Jel Kayganlaştırıcı, Femore Medikal Bayanlara Özel Uyarıcı Jel , Kadın cinsel sağlığını özel destekleyici günlük gıda takviyesi için Zade Vital Maxifix Women bulunmaktadır. Zade Vital Maxifix Women, kadınlara özel olarak hazırlanmış bir besin takviyesidir.

Kayganlaştırıcı ürün kategorisinde ise Durex Play Kayganlaştırıcı Çilekli, Durex Play Kayganlaştırıcı Hisset, Femolub Medical Lubricant Jel Kayganlaştırıcı ürünler bulunmaktadır.

Cinsel Sağlık kategorimizin prezervatif bölümünde ise Jellia Skin Klasik Prezervatif 12’ li paket halinde satışa sunulmaktadır. Eczacıbaşı tarafından üretilen Okey Prezervatif Çifte Haz, Okey Prezervatif Klasik, Okey Prezervatif Renk Renk, Okey Prezervatif Rotar, Okey Prezervatif Zirve ürünlerimiz de Cinsel Sağlık için prezervatifler bölümünde beğeninize sunulmaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.