Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Vitamin Sağlık


İlaç formunda üretilen besin takviyeleri, genel olarak vücudunuzun dengede kalması ve bağışıklık sistemini destekleyici multi vitaminler ve minerallerden oluşur. Metabolizma ihtiyaçlarına uygun olarak üretilen besin takviyeleri, farklı istek, beklenti, hastalık durumları için uygun oranda çeşitli bileşenlere sahip olarak sizlere sunulmaktadır.

Besin takviyelerinden en etkili sonucu almak için doktor tavsiyesine uygun olarak kullanılması gerektiğini unutmamak gerekir.

Erkekler için özel olarak üretilmiş takviye edici gıda cinsel performansın arttırılmasında etkilidir. İçeriğindeki vitaminler ve bitki özleri sayesinde ereksiyon probleminde etkilidir. Düzenli kullanımında erken boşalmanın önlenmesine yardımcı olur.

Kadınlara özel destek sağlamak amacıyla üretilen ürünler vücudun günlük beslenmesine takviye edici gıdalardır. İçeriğindeki A vitamini üreme fonksiyonlarında hayati öneme sahiptir ve doğurganlığı korur. D ve E vitaminleri kasların gücünü korumasında ve yorgunluğun önüne geçilmesinde etkilidir.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.