%15
Yeni
159,00 TL
135,90 TL
%15
Havale ile : TL   135,89
Colamerim

Colamerim 30 Tablet

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Colamerim 30 Tablet

  Colamerim Dielen Laboratories tarafından üretilen aktif peptitler içeren bir takviye edici gıdadır.

  Morina balığı derisinden elde edilen Promerim isimli patentli hidrolize balık kolajeni, Kalsiyum kaynağı Litotamniyon(Kırmızı Deniz Yosunu), Aserol(C vitamini kaynağı), D vitamini ve çinko ihtiva eder.

  Fransa’da 2009 senesinde piyasaya çıkan Colamerim ürünü 2012 senesinden itibaren ülkemizde de kullanılmaktadır.

  Ülkemizde 300.000 üzerinde kullanıcısı ile güvenli ve etkili bir destektir.

  Colamerim içerdiği kolajen zincirleri %98’i 5.000 daltonun altında olacak şekilde hidrolize edilmiştir. %85 oranında suda çözülmektedir.

  Morina balığı namı diğer mersin morinası'nın derisinden elde edilen kalojen içerir ve Yüksek saflıkta hidrolize edilmiştir.

  Yetişkin bir morina balığı 1 tona kadar çıkabilmektedir. Balığın derisinin kalitesi tatlı suda yaşamasından dolayıdır.

  Farma Ege İç ve Dış Tic. Ltd. Şti tarafından ithal edilmektedir.

  1 Servis (1 Tablet) COLAmerim bol sıvı ile tek seferde yutulur.

  Colamerim 30 Tablet tabletleri ortalama boyutlardadır yutmakta zorlanan kişiler kırarak yutabilirler.

  Colamerim 30 Tableti çiğneyerek yutmanız tavsiye edilmez.

  Colamerim 30 Tableti kullanım zamanı olarak akşam yemeklerinden öncesi tavsiye edilmektedir.

  Patentli içeriği vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş balık kolajeninden oluşmaktadır.

  Fransa’da yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretimi yapılmaktadır.

  Kalsiyum, çinko ve D3 vitamini ile güçlendirilmiş formülasyona sahiptir.

  Yüksek saflıkta balık kolajeni içeren gıda takviyesidir. Avrupanın pek çok ülkeside dahil 20'nin üzerinde ülkede satışa sunulmaktadır.

  Türkiye'de kendi alanında en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

  Dikkat - Olası Yan Etkiler:

  Hassas metabolizma sahibi kişilerde mide ekşimesi , bulantısı ,kabızlık ya da ishal, uyuşukluk, cilt reaksiyonları ve baş ağrısı göstermesi mümkündür.  

  Balık ve balık ürünlerine alerjisi olan kişilerde alerjik durum gözlemlenebilir. Bu kişiler doktor gözetiminde kullanmalıdır.

  Hamilelerde ve bebeklerde kullanılmamalıdır.

  Güneş ışığından korunup sıcak kaynaklardan uzak tutulmalıdır.

  İlaç değildir.

  Kollajen içerikli gıda takviyesidir.

  Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

  1 Tablet içeriğinde;

  Hidrolize Balık Kolajeni 360 mg,
  Lithothamne 312 mg,
  Kalsiyum Karbonat 124,8 mg,
  Aserol 27,20 mg,
  Çinko Sülfat 4,70 mg,
  Vitamin D3 2,50 µg bulunmaktadır.

  Satın Al:

  Turuncuecza'da satışa sunulan tüm COLAmerim ürünleri 100% orijinal ürünlerden oluşmaktadır.

   

  Ürünlerimiz orijinal ve faturalı olarak tedarik edilip sizlere de faturalı olarak gönderilmektedir. Lütfen taklitlerinden sakınınız!

   

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.