71,07 TL
Havale ile : TL   69,65
Curaprox

Curaprox CS Surgical Mega Soft Diş Fırçası

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Curaprox CS Surgical Diş Fırçası

  Curaprox CS Surgical Diş Fırçası ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Ağız bakımı, sağlık açısından büyük bir öneme sahiptir. İhmal edilecek ağız bakımı pek çok rahatsızlığa zemin hazırlayacaktır.

  Diş aralarında birikecek besin artıkları diş çürüklerine yol açacaktır. Dolayısıyla diş fırçası seçimi son derece mühim bir noktadır.

  Bu noktada Curaprox CS Surgical Diş Fırçası ürünü kişinin karşısına çıkmaktadır.

  Curaprox CS Surgical Mega Soft yumuşaklığı artırılmış bir tasarıma sahiptir. Hassas dişlerin temizliğinde yardımcı olmaktadır.

  Curaprox CS Surgical 
  Mega Soft diş fırçasındaki kıl yoğunluğu da artırılmıştır. Bu bağlamda daha detaylı bir temizliğin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

  Curaprox CS Surgical 
  Mega Soft 0,06 mm çapındadır.

  Curaprox CS Surgical 
  Mega Soft kolay kullanımına yardımcı olunmak adına kavisli bir fırça sapıyla dizayn edilmiştir.

  Diş eti iltihabı problemi olan bireyler için hekimler tarafından önerilmektedir. Diş etlerini zedelemeden temizliğin gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

  Kullanım esnasında aşırı sert hareketlerden kaçınılmalıdır. Fırçanın temizliği aksatılmamalıdır.

  Her kullanım sonrası mutlaka temizlenmelidir. Ağız sağlığı açısından diş fırçalarını en fazla 6 ayda bir değiştirmeye özen gösterilmelidir.

  Çocukların güvenliği açısından bir yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır.


  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.