%6
88,84 TL
83,73 TL
%6
Havale ile : TL   82,05
Curaprox

Curaprox CPS 09 Prime Plus Diş Arası Fırçası 5 Adet

Diş arası temizleme fırçası
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Curaprox Prime Plus Diş Arası Fırçası CPS 09 5 Adet

  Curaprox Prime Plus Diş Arası Fırçası CPS 09 5 Adet ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Ağız bakımı son derece önemli bir konusur. Zira insan sağlığını etkileyen en büyük faktörlerden birisi de ağızdır.

  Dolayısıyla günlük ağız bakımının ihmal edilmemesi gerekmektedir.

  Çoğu diş fırçası diş aralarına erişim sağlayamamaktadır. Bu durumda diş aralarında besin artıkları birikmektedir. Böylece diş çürüklerine zemin hazırlanmaktadır.

  Bunun için bazı bireyler arayüz fırçalarına yönelmektedir. Fakat hangi arayüz fırçasını seçeceğine karar verememektedir.

  Bu noktada Curaprox Prime Plus Diş Arası Fırçası CPS 09 ürünü kişinin yardımına koşmaktadır.

  Kutu içerisinde 5 adet Curaprox Prime Plus Diş Arası Fırçası yer almaktadır.

  İnce olması sebebiyle ulaşılması güç noktaların temizlenmesine yardımcı olmaktadır.

  Her bir arayüz fırçası 0,9 mm giriş çapına sahiptir.

  Curaprox Prime Plus Diş Arası Fırçası yumuşaklığı artırılmış bir tasarıma sahiptir.

  Bu tasarımı sayesinde olası kanamaların önüne geçilmesini desteklemektedir.

  Curaprox Prime Plus Diş Arası Fırçası kıl yoğunluğu artırılmış bir yapıya sahiptir.

  Bu yapısı itibari ile kapsamlı bir diş arası temizliğinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.