212,29 TL
Havale ile : TL   208,04
Curaprox

Curaprox Black is White Beyazlatıcı Diş Macunu

Beyazlatıcı diş macunu
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Curaprox Black is White Beyazlatıcı Diş Macunu

  Curaprox Black is White Beyazlatıcı Diş Macunu ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Ağız bakımı oldukça mühim bir noktadır. Bu nokta gerek sağlık gerekse görünüm açısından büyük bir rol oynamaktadır.

  Doğru ağız bakımı ile çürük problemlerinden korunmak mümkündür.

  Doğru ağız bakımı için doğru ağız bakım ürünleri tercih edilmektedir. Bu ürünlerden biriside diş macunudur.

  Macun seçiminde Curaprox Black is White Beyazlatıcı Diş Macunu ürünü alternatif olarak kişinin karşısına çıkmaktadır.

  Curaprox Black is White Beyazlatıcı Diş Macunu dişleri beyazlatmaya yardımcı olmaktadır. İçeriğinde aktif karbon bulunmaktadır.

  Özel içeriği sayesinde dişlere zarar vermeden renk değişikliğini yok etmeye destek verir.

  İçeriğinde doğal enzimler ve florür yer almaktadır. Florür, diş çürüklerine karşı ağzı korumaya yardımcı olmaktadır.

  Doğal enzimler ise tükürük salgısının desteklenmesine yardımcı olmaktadır.

  Curaprox Black is White Beyazlatıcı Diş Macunu kullanım ömrü kapağı açıldıktan sonra 6 aydır.

  Her kullanım sonrası kapağının kapatılması gerekmektedir.

  Beklenen sonucun alınması için dişlerin günlük olarak fırçalanması gerekmektedir.

  Her fırçalamada maksimum bir nohut tanesi kadar Curaprox Black is White Beyazlatıcı Diş Macunu kullanılmalıdır.


  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.