%6
Tükendi
144,90 TL
135,90 TL
%6
Havale ile : TL   133,18
Daylong

Daylong Actinica Güneş Koruyucu Losyon 80 gr

Yüksek etkili güneş koruyucusu
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Daylong Actinica Güneş Koruyucu Losyon 80 gr

  Daylong Actinica Güneş Koruyucu Losyon 80 gr ürününü turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Güneş yanıkları, çoğu kişinin yaşadığı ortak bir problemdir. Bu problem, kişiyi oldukça rahatsız etmekle beraber cilt sorunlarına da yol açabilmektedir.

  Güneşin zararlı etkilerinden korunmak adına farklı ürünler mevcuttur. Fakat bu nokta seçilecek ürün büyük bir önem teşkil etmektedir.

  Söz konusu ürün kaliteli ve her cilt türüyle uyumlu olmalıdır.

  Bu hususta Daylong Actinica Güneş Koruyucu Losyon ürünü kişinin yardıma koşmaktadır.

  UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi korumaya yardımcı olmaktadır.

  Daylong Actinica Güneş Koruyucu Losyon net miktarı 80 gr'dır.

  Dermatolojik olarak onaylanmıştır. Paraben içermemektedir.

  İçeriğinde bulunan maddeleri hassasiyeti bulunan bireyler bazı yan etkiler yaşayabilmektedir.

  Kızarıklık ve ciltte iritasyon yaşanabilecek yan etkiler arasındadır.

  Herhangi bir yan etki gözlemlenmesi halinde kullanıma son verilmelidir.

  Daylong Actinica Güneş Koruyucu Losyon aşırı kullanımı sakıncalı olabilmektedir.

  Kullanım Şekli

  Daylong Actinica Güneş Koruyucu Losyon güneş ile temas etmeden 20 dakika evvel cilde uygulanır.

  Cildin losyonu emmesi için kısa bir zaman tanınır. Cilt losyonu emdiği takdirde kıyafetlerini giyebilirsiniz.


  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.