Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

Deodorant, Roll-on ve Kolonyalar

Bakımlı bir vücut kuşkusuz temiz bir vücuttan geçer. Sıcaklık ve stresin gün içinde sebep olacağı terlemeye öncesinde pratik önlemler almak gerekir. Terlemeye ve ter kokusuna karşı kendinizi güvende hissedebilmeniz için ihtiyacınız olan deodorant, Roll-on ve kolonyalar Turuncuecza.com’ da. Sprey formundaki deodorantlar kolay kullanımın yanında gün boyu ferahlık ve temizlik sunacaktır.


Cildinize uyumlu yapısıyla sizi tüm gün ter kokusuna karşı birbirinden hoş koku seçenekleriyle koruyan roll-onlar aynı zamanda cildinizi de besler. Yoğun iş temposu arasında birkaç damla kolonyanın sizi güzel anılarınıza götürmesine ne dersiniz? Ya da tutkunu olduğunuz kolonyadan misafirlerinize de sunmak ister misiniz? Çeşit çeşit kolonyalardan kendinizi iyi hissettiren kokuyu seçin ve ferahlığın tadını çıkarın!

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.