Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

Diğer

Isı bandı, kas ve eklem ağrılarında tedaviye yardımcı olarak kullanılan medikal ürünlerdir. Nuroheat ısı bandı, ağrılı bölgeye doğrudan uygulanır. 8 saate kadar etkili olan ısı bandı, uygulandıktan dakikalar sonra ısınmaya başlar ve yaklaşık 15 dakika sonra etkin sıcaklığına ulaşarak tedaviye yardımcı olur.

Nuroheat ısı bandını uygulamak için, poşetinden çıkardıktan sonra, bantın üzerindeki koruyucu filminden ayırarak, ağrılı bölgeye yerleştirin. Nuroheat ısı bandı, esnek tasarımı sayesinde vücuda uyum gösterir ve uygulanan bölgede sabit kalır. Kokusuzdur, kıyafetlerin altından farkedilmez ve gün içerisinde her yerde kullanıma uygundur.

Sinek kovucu bileklikler, sinek ve sivrisineklere karşı özel olarak üretilmiştir. Mosquit sinek ve sivrisinek kovucu bileklik, iki yaş üzerinden itibaren kullanıma uygundur. Günde 6 saat sinek kovucu bileklik takmak, 3 hafta boyunca sinek ve sivrisineklere karşı korunmaya yardımcı olur. Kanserojen madde içermeyen Mosquit sinek ve sivrisinek kovucu bileklik, Avrupa Birliği Standartları’ na uygun olarak üretilmiştir.

El egzaması, elde meydana gelen farklı derecedeki deri tahrişlerine verilen genel bir isimdir. Ellerde oluşan çatlaklar, kaşıntı, kırmızı lekeler, içi su dolu kabarcıklar veya döküntü oluşumu varsa mutlaka doktoruna başvurmalısınız. Egzama ve alerji eldiveni, bu gibi rahatsızlıklarda, doktorun verdiği ilaçlar ele sürüldükten sonra kullanılan ürünlerdir.

Nasır, el veya ayaklarda görülen, sürtünmeden kaynaklanan deri üzerindeki sertleşmiş ve kalınlaşmış dokudur. Günlük hayatı etkileyen, bazen çekilmez duruma getiren nasırlar için, nasır yakısı kullanmak avantajlı olabilir. Nasır bandı, nasır problemi olanların kullanabileceği medikal bir üründür. Nasır bandı kullanımı sonrası geçici ya da kalıcı rahatlama gözlenebilir.


Peki, nasır bandı nasıl kullanılır? Nasır bandı, yara bandıyla aynı mantıktadır. Nasırın üzerine yapıştırılarak, derinin yumuşaması ve nasırın soyulmasına imkan verir. Nasır problemini ortadan kaldırmak için etkili ve pratik çözümlerden biridir nasır bandı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.