Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Diş Beyazlatma Ürünleri

Diş minesinde, tüketilen yiyecek ve içeceklerin kalıntısıyla renk değişikliği olabilir. Dişlerinizi düzenli fırçaladığınız sürece diş minenizin değişen rengi temizlenir. Ancak bazı besinler kalıcı lekelenmeye sebep olabilir. Sarıya veya kahverengiye dönen dişler sizi rahatsız edebilir. Estetik görünümünüzü olumsuz etkileyebilir. Unutulmamalıdır ki güzel bir yüzün en önemli unsurlarından biri bembeyaz parlayan dişlerdir.

Dişlerimizin inci gibi parlamasını hepimiz isteriz. Bembeyaz dişler, kusursuz gülüşün temelidir. Gülüşünüzdeki büyüleyicilik ve göz kamaştırıcılığı özgürce göstermek mi istiyorsunuz? Dişlerde en az temizlik kadar beyazlık da benim için önemlidir diyorsanız diş beyazlatma ürünleri bu ihtiyacınıza cevap verecek!  Diş beyazlatma ürünlerindeki ekstra beyazlatıcı içeriğe sahip diş macunları dişlerde oluşan tartar, plak ve bakterileri tamamıyla temizlemeyi ve bembeyaz dişlere kavuşmanızı hedefler. Diş beyazlatma ürünleri, diş yüzeyindeki lekelenmeleri nazikçe temizlemenize yardımcı olur.

Düzenli kullanımında dişlerdeki renklenmelerin yerini bembeyaz bir görüntü alır. Beyazlatıcı etki diş minelerini aşındırmadan zamanla kendini gösterir. İçeriğindeki yoğun mineralizasyon sayesinde dişler daha beyaz ve sağlıklı görünürken, diş minesini de güçlendirir. Beyazlatıcı etkiye sahip diş macunlarını düzenli kullanımı, diş beyazlığının daha uzun süre korunmasına yardımcı olur. Yoğun miktarda çay, kahve ve sigara kullananlara özel olarak üretilmiş beyazlatıcı diş tozu sigara, çay ya da kahvenin sebep olduğu lekelenmeleri gidererek dişlerde destekleyici etkili beyazlık ve temizlik sağlar.

Kolayca uygulayabileceğiniz profesyonel diş beyazlatıcılar TuruncuEcza.com’da. TuruncuEcza.com’da yer alan Diş Beyazlatma Ürünleri diş yüzeyindeki lekeleri uzaklaştırarak dişlerin beyazlamasını sağlarken aynı zamanda  beyazlatma yapılan dişlerin renginin korunmasına yardımcı olur ve beyazlatmanın kalıcılığını uzatır. Dişlerdeki lekelerin giderilmesine de yardımcı olan Diş Beyazlatma Ürünleri içerdiği bitkisel kokular sayesinde ağız kokularını giderir. Dişlerinizde göz kamaştırıcı sonuçlar elde etmek için TuruncuEcza.com’ u ziyaret edin. Diş Beyazlatma Ürünleri içerdiği aromalar ile ağızda uzun süreli temizlik ve ferah bir nefes bırakır.

Dişlerinizi günde iki kere fırçalamayı ihmal etmeyin. Diş ipi ve ağız çalkalama ürünleri kullanımı da ağız bakımınızda etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Herhangi bir rahatsızlığınız olmasa da 6 ayda bir diş hekimi kontrollerinizi yaptırın. Tüm bu yöntemler dişlerinizin sağlıklı ve beyaz kalması sağlayacaktır.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.