Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Diş Fırçaları

Diş fırçaları günlük diş bakımının vazgeçilmezidir. Etkili bir ağız bakımı için düzenli olarak günde iki kere diş yapınıza uygun formdaki diş fırçasıyla dişlerinizi fırçalamalısınız. Diş fırçası, hassas diş ve diş etleriniz için özel olarak tasarlanmış fırça kılları ile her yönden etkili bir temizlik sağlar. Yoğun kıl sayısı ile ulaşılması zor bölgelerde bile detaylı temizlik sağlayan diş fırçaları ağzınızda mükemmel bir hijyen yakalayabilirsiniz.

Gün içinde tükettiğimiz yiyecekler, asitli içecekler, çay ve kahve diş yüzeyinde lekelenmelere ve zamanla dişlerde çürümelere sebep olabilir. Diş fırçalama aksatılırsa diş minesinde zayıflama ve dişlerde hassasiyet meydana gelebilir. Bu sebeple ağız ve diş sağlığınızı uzun yıllar koruyabilmek için günlük diş bakım rutinlerinizi aksatmamanın yanı sıra 6 ayda bir diş hekimi kontrollerinizi de ihmal etmemelisiniz.

İdeal diş temizliği için diş fırçalamaya iki ile üç dakika arası zaman ayırmanız gerekir. Daha kısa süre diş fırçalama, bakteri plağını yeterince iyi temizleyemediği için zamanla diş ve diş eti problemlerini de beraberinde getirir. Dişlerinize fazla baskı uygulamadan yumuşak dokunuşlarla yaptığınız fırçalama işlemi hem diş etlerinize zarar vermez hem de etkili bir diş bakımı yapmanızı sağlar.

En değerli varlıklarınız olan çocuklarınıza ağız bakım alışkanlıklarını küçük yaştan itibaren kazandırmanız onların ömür boyu sağlıklı dişlere sahip olmasını sağlar. Miniklerin beğenisini kazanacak birbirinden sevimli karakterlerle dizayn edilmiş çocuk diş fırçaları, onların hassas diş yapılarına en uygun formda üretilmişlerdir.

Ağız bakımında gelişen teknolojiyi takip eden, şarj edilebilir diş fırçalarıyla ağız bakım alışkanlıklarına kolaylık eklemek isteyenleri de unutmadık. Ağızda hijyen ve etkili diş bakımı için düzenli aralıklarla diş fırçanızın başlığını değiştirmeniz gerekir. Şarj edilebilir diş fırçanıza uygun yedek başlıklara da diş fırçaları kategorimizden ulaşabilirsiniz.


Sağlıklı ve güzel gülüşünüzü korumanızın yolu TuruncuEcza.com ile artık çok kolay.  Hassas diş ve diş etleri için süper yumuşak diş fırçaları TuruncuEcza.com’da. Şarj edilebilir, ekstra yumuşak, titreşimli ve döner hareketli diş fırçalarını TuruncuEcza.com’ da keşfedin. TuruncuEcza.com’ da yer alan diş fırçaları diş yüzeyindeki lekeleri uzaklaştırarak dişlerin beyazlamasına yardımcı olur. Dişlerinizde göz kamaştırıcı sonuçlar elde etmek için TuruncuEcza.com’ u ziyaret edin.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.