Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Diş İpleri

Diş fırçalama günlük ağız bakımınının en çnemli rutinlerindendir. Ancak tam anlamıyla mükemmel bir ağız bakımı için tek başına yeterli değildir. Diş fırçalamaya ek olarak diş ipi, arayüz fırçası ve ağız çalkalama suyu kullanımı ile ağız ve diş sağlığınızı daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Dişlerde oluşan bakteri plağını temizlemenin en etkili adımı şüphesiz dişleri fırçalamaktır. Diş fırçasının ulaşamadığı bölgelerde derinlemesine temizlik için diş ipine ihtiyaç duyulur. Diş araları ve diş eti çizgisinin altında kalan bölgenin temizliğinde, diş ipi yardımıyla istediğiniz temizliği sağlayabilirsiniz. Plak olarak adlandırılan, diş yüzeyinde devamlı birikme eğilimi olan yapışkan bakteri tabakası temizlenmediğinde, dişlerde çürümeye sebep olur. Bakteri plağı, aldığımız besinlerle bir tür asit oluşturur ve detaylı bir temizlik sağlanmazsa bu asit zamanla diş minesine zarar vererek çürümelere sebep olur. Fırçalama sonrası, dişleri, diş ipi yardımıyla düzenli olarak temizlemek, plak birikimini engeller. Özellikle yatmadan önce dişlerinizi diş ipi ile temizlemeyi ihmal etmemelisiniz.

Diş ipini dişin tüm yüzeylerinde ileri geri nazik hareketlerle gezdirin. Unutmayın, diş ipini zorladığınızda hassas diş eti dokusunu kesebilirsiniz. Bakteri plağını temizleyerek diş ve diş etlerini korumada en büyük yardımcınız olacak olan diş iplerine Turuncuecza.com’dan ulaşabilirsiniz. Diş aralarında fırçanın ulaşamadığı bölgelere rahatlıkla erişerek plağı ortadan kaldırabilirsiniz. Rahat kullanımıyla diş bakım alışkanlıklarınız pratik bir hale dönüşecek. Diş aralarında mükemmel bir temizlikle ağzınızda eşsiz bir hijyen yakalarsınız. Nane aromalı diş ipi şeçeneği ile, nefesinizdeki ferahlık ve tazelik hissini katlayabilirsiniz.


Diş ipleri ile hassas dişlerde bakteri oluşumuna son verin. Diş ipleri, diş fırçasının erişemediği yerlerdeki plakları giderir ve dişlerinizde kusursuz bir görünüm sağlar. Yapılan araştırmalar, diş fırçalama ile birlikte diş ipi kullanıldığı takdirde bu oranın yüzde 70'e yükseldiğini gösteriyor. Doğru diş ipini bulmak için TuruncuEcza.com’ u ziyaret edebilirsiniz. TuruncuEcza.com’ da yer alan diş ipleri ile pratik ve etkili diş ipi seçenekleriyle plak ve çürük oluşumunu önleyin. Kontrol amaçlı ve profesyonel diş temizliği için altı ayda bir diş hekiminize uğramayı unutmayın.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.