Toplam 68 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Diş Macunları

Ağız ve diş bakımı gerek sağlık gerekse estetik açıdan oldukça önemlidir. Diş yapınıza uygun diş macunu ile diş sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Etkili ağız bakımında farklı problemlere çözüm olarak üretilmiş farklı diş macunu çeşitleri, ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap verecektir. Diş macunlarının içeriğindeki florür, diş minelerini güçlendirerek sizi sağlıklı ve güçlü dişlere kavuşturur. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere düzenli olarak fırçalama ile bakteri plağını yok ederek sağlıklı diş ve diş etlerine kavuşabilirsiniz. Dişlerinizin genel temizliğinde yardımcınız olan diş macunları, içeriğindeki özel bileşenlerin çeşidine göre plaklarla savaşma, dişleri beyazlatma, ağız kokusunu ve çürümeyi önleme gibi ek işlevleri de yerine getirir. Beyazlatıcı etkiye sahip diş macunları diş minesini aşındırmadan, diş yüzeyindeki lekeleri nazikçe giderir ve dişlerde mükemmel bir beyazlık yakalamanızı sağlar.

Diş hekimlerinin açıklamalarına göre her üç kişiden birinde rastlanan hassasiyet problemini minimize etmenizi sağlayacak, hassas dişler için özel olarak geliştirilmiş diş macunları, dişlerde meydana gelen ani sızlamalara sebep olan bölgelerde onarıcı bir katman oluşturarak dişlerin korunması ve onarılmasında etkin rol oynar. Farklı aromalara sahip diş macunları ile nefesinizdeki ferahlık ve tazelik gün boyu sürer. Sigara, çay ve kahve kullanımı sonucu dişlerde meydana gelen renk bozulması problemine çözüm olarak geliştirilmiş diş macunu ile dişlerinizde özlediğiniz parlaklığı yakalayın!

Diş macununuzu seçerken ağzınızda bırakacağı ferahlık ve serinlik hissinin yanı sıra tadına göre de ürünleri seçebilmeniz mümkün.  Klasik nane aromalı diş macunlarının yanı sıra zencefil,  tarçın, yasemin gibi egzotik aromaları da Turuncuecza.com’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Çocuklar ve bebekler için özel içeriğe sahip olarak üretilmiş çilek, ıhlamur ve papatya özlü diş macunu çeşitlerini de TuruncuEcza.com’ dan temin edebilirsiniz.


Ağız bakterilerine karşı seçkin diş macunu ürünlerini TuruncuEcza.com’da keşfedin. TuruncuEcza.com’da yer alan diş macunu çeşitleriyle sağlıklı ve bembeyaz dişlere kavuşmak artık çok kolay. Geliştirilmiş formülü ile diş macunları hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Hassas dişlere ya da tartar gibi problemlere sahipseniz, dişlerinizde göz kamaştırıcı sonuçlar elde etmek için TuruncuEcza.com’ u  ziyaret edebilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.