Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Diş Protez Ürünleri

Tam ve kısmi diş protezlerinize etkili bir bakım ve koruma sunmak için ihtiyacınız olan ürünlere diş protez ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Diş protezlerinizde 12 saate kadar süren sabitlik ile mükemmel bir rahatlık sağlayan diş protez yapıştırıcısı bu ürünlerden birisidir. Diş protez yapıştırıcısını uygulama aşamasında birkaç noktada dikkatli olmak sizi en iyi sonuca götürecektir. Bunlardan birincisi yapıştırıcıyı temiz ve kuru protezlere uygulamaktır. İkincisi diş protez yapıştırıcısını protezin damakla temas eden yüzeyine ince şeritler halinde dışa taşırmadan sürmektir. Üçüncü olarak, protez ağıza yerleştirilmeden önce ağzı çalkalamak yiyecek kalıntılarından ağzı iyice temizler. Son olarak diş protez yapıştırıcısı proteze sürüldükten sonra ağıza yerleştirilince birkaç saniye basılarak yerine oturtulması sağlanır. Günde birden fazla uygulamamanız gerektiğini unutmayın.

Diş protez yapıştırıcısı protezlerinizde 3 yönlü tutuş sağlar. Yapılan klinik çalışmalar sonucu protezlerinizin arasına yiyecek parçacıklarının kaçmasını engellediği kanıtlanmıştır. Tükettiğiniz yiyecek ve içeceklerin tadına daha iyi varmanızı için herhangi bir aroma ve renklendirici içermez. Protez diş ve takma dişlerde kullanımı uygundur. Alt ve üst çende rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ultra diş protez yapıştırıcı krem ile uzun süreli yapıştırma sağlayabilirsiniz. Diş protez yapıştırıcısını çıkarmak istediğinizde ılık su ve diş fırçası yardımıyla kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Protezlerinizi sağlıklı ve hijyenik bir şekilde uzun süre kullanabilmeniz için en önemeli adım şüphesiz protezlerin doğru temizlenmesidir. 5 dakika gibi kısa bir sürede derinlemesine bir temizlik protez temizleyici tabletlerle mümkün! Protez temizleyici tabletler protez diş ve takma diş yüzeyindeki bakterilerin çoğalmasını engelleme ve bakterileri yok etmede oldukça etkilidir. Düzenli kullanımında zorlu lekeleri çıkarır. Plak oluşumunu azaltır. Yapılan laboratuvar testlerinde koku oluşturan bakterileri %99.9 ortadan kaldırdığı tespit edilmiştir. Protez temizleyici tabletler sayesinde diş protezlerinize ve ağzınıza temiz ve ferah bir his kalır.


Protez diş temizliği sağlayan temizleyici krem ve tabletler TuruncuEcza.com’ da. Diş protezi yapıştırıcı krem ürünler, diş protezlerinizin sabitlenmesini sağlayarak, protez altına girdiğinde rahatsızlık verecek yiyecek artıklarının araya kaçmasını engeller.  Protez diş kullanım ve bakımının her aşamasında ihtiyaç duyacağınız tüm ürünlere TuruncuEcza.com’ dan erişebilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.