Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Dişlik ve Çıngıraklar

Her anı özel olan bebeğinizin büyüme sürecini en konforlu şekilde geçirebilmeniz için Turuncuecza.com olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri farklı seçenekleri ile size sunuyoruz. Bebeğinizin artan tükürük salgısı, huzursuzluğu, iştahsızlığı, uyku problemi, parmaklarını sürekli ağzına alması gibi davranışları, diş çıkarmaya başladığının belirtilerindendir.

Bebekler diş çıkarma süreçlerinde belki de en hassas dönemlerini yaşarlar. Diş çıkarma dönemlerinde, bebeklerin damakları kaşınır, dişlerini kaşıma isteğiyle her şeyi ağızlarına götürmek isterler. Bu dönemlerde bebeğin ağız temizliğini sağlamak ve hijyenine dikkat etmek çok önemlidir. Ağzına alacağı yabancı bir maddeden kolaylıkla mikrop kapabilir.

Diş çıkarma sürecinde bebeklerin diş etleri hassas ve hararetli olur. Bu süreçte pek çok anne bebeğini rahatlatmak için dişlik kullanmayı tercih eder. Bebeğinizin diş çıkarma döneminde, diş etlerini rahatlatmak için dişlik ve çıngıraklardan faydalanabilirsiniz. Dişliğin yüzeyindeki kabartılar sayesinde bebeğiniz diş etlerinde ve damağında masaj etkisi yapar. Diş çıkarmanın verdiği sancıyı hafifleterek, hassas diş etlerinde rahatlama sağlar.Tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi dişlik ve çıngıraklarda da bebeklerin ihtiyaçları doğrultusunda yapılan tasarımlar karşınıza çıkacaktır. Eline alacağı dişlik ve çıngıraklar ile hem diş etlerini kaşıyacak, hem de ses çıkardığı için oyun oynama ihtiyacını giderecektir. Canlı renkleri ile bebeğinizin ilgisini çekecektir.

Soğutucu özellikli dişliklerle bebeğinizin damaklarının ağrısını azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. Buzdolabında soğutabileceğiniz sulu dişlikler, bebeğinizin diş etlerine ve damaklarına soğuk masaj etkisi yapacaktır. Güvenli ve içilebilir su ile dolu sulu dişlikler, diş çıkarmanın verdiği acıyı azaltacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bebeği verilmeden önce buzdolabının sebzeliğinde bekletilerek soğutulmalıdır. Kaynatma ya da bulaşık makinesinde yıkama için uygun değildir. Sıcak ve sabunlu su ile yıkanarak temizliği yapılmalıdır. Buzdolabının buzluk bölümüne de konulmamalıdır. Minik ellerinin kolayca kavrayabileceği tutma halkaları ile dişlik ve çıngıraklarla, bebeğinizin uzun süre keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizin dokunma ve kavrama yeteneklerinin gelişimine de destek vermiş olursunuz.

Anneler tarafından sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün ise silikon dişliklerdir. Silikon dişlikler de yine bebeğinizi diş çıkarma sürecinde rahatlatıcı bir üründür. Bebek sağlığına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Silikonun dayanıklı yapısı sayesinde ısırma, çekme gibi durumlarda bile deforme olmadan, uzun süre kullanımı mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.