%14
Yeni
64,90 TL
55,90 TL
%14
Havale ile : TL   55,89
Driclor

Driclor Aşırı Terleme Karşıtı Roll On 20 ml

Aşırı terleme karşıtı roll on
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Driclor Aşırı Terleme Karşıtı Roll On 20 ml

  Driclor Aşırı Terleme Karşıtı Roll On'u 20 ml turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  Ter, vücudun ısı dengelemek amacı ile gerçekleştirmiş olduğu bir tepki, doğal bir süreçtir.

  Bazı insanların ter bezleri fazla çalışmaktadır.

  Fazla çalışan ter bezi aşırı terlemeye yol açmaktadır.

  Terlemek nedeninde genetik faktörlerde vardır, stres, heyecan ve duygu değişimleri terlemeye neden olmaktadır.

  Aşırı terlemek eller, ayaklar, yüz ve koltuk altı gibi bölgelerde ve vücudun diğer bölgelerinde görülmektedir.

  Antiperspirant özellikli roll-on lar terlemeyi azaltmaya ve yeni oluşumları gidermeye yardımcı olmaktadır.

  Driclor Aşırı Terleme Karşıtı Roll On 20 ml nedir?

  Driclor aşırı terlemeyi önlemeye yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiş olan etkili bi roll on antiperspiranttır.

  Driclor Aşırı Terleme Karşıtı Roll On 20 ml aşırı terleyen insanlar için kullanılabilmektedir.

  Driclor Aşırı Terleme Karşıtı Roll On 20 ml %20 oranından alüminyum klorür içermektedir. Alüminyum klorür palmar ve aksiler aşırı terleme semptonlarındaki güvenliliği, kontrollü ve gözleme dayalı olarak açık etiketli yapılan çalışmalarda gösterilmiştir.

  Driclor Aşırı Terleme Karşıtı Roll On 20 ml nasıl etki eder?

  Driclor, terin kıvamını arttırarak küme haline gelmesini sağlamaktadır. Bu tür kümeler cildin üzerindeki gözenekleri tıkayarak yeniden, terin cildin yüzeyine çıkmasını engelleyerek aşırı derece terlemeyi önlemektedir.

  Driclor Aşırı Terleme Karşıtı Roll On 20 ml Uygunlanması

  Driclor'u cildinize uygulamadan birkaç dakika önce ter bölgesini iyice kurulayınız.

  "Kurulanmayan bölgede tahriş olabilir"

  Başlangıç olarak günde bir kez, gece yatmadan önce ince bir tabaka halinde sürmeniz önerilmektedir.

  Geleneksel rool on’lar gibi birkaç kat üst üste sürmeyiniz, tek bir film tabaka yeterlidir.

  Sabah uygulama yapılan bölgeyi yıkayınız. İsterseniz günlük deodorantınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Göz ile temasından kaçınınız, kullandıktan sonra kapağı kapatınız.

  Ateşten uzak tutunuz, dik bir şekilde, 25ºC'nin altındaki serin bir yerde saklayınız.

  Ürünlerimiz orijinal ve faturalı olarak tedarik edilip sizlere de faturalı olarak gönderilmektedir. Lütfen taklitlerinden sakınınız!

   

   

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.