%14
Yeni
139,00 TL
119,90 TL
%14
Havale ile : TL   117,50
Easy Fishoil

EasyFishoil Çiğnenebilir Omega 3 30 Tablet

Çocuklar için çiğnenebilir Omega 3 balık yağı
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (7)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • EasyFishoil Omega 3 30 tablet

  EasyFishoil Omega 3 30 Tablet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz.

  EasyFishoil; çocukların rahat bir şekilde tüketebilmesi adına oluşturulmuş bir balık yağıdır.

  Diğer alternatif ürünlerden farklı olarak içerisinde D vitamini de bulunmaktadır. 


  Yapısının jel şeklinde olması sayesinde çocukların kullanması daha kolay olmaktadır.

  EasyFishoil Omega 3 30 Tablet içildiği durumda balık yağı kokusu hissedilmemektedir.

  EasyFishoil trigliserid bir yapıda üretilmiştir. Sindirimi bağırsaklarda başlamaktadır.

  EasyFishoil diğer balık yağı markalarından üretim teknolojisi ile ayrılır.

  EasyFishoil Omega 3 üretimi esnasında ConCodix adı verilen bir teknolojiden yararlanıldığı için çocuklar bu ürünü tüketebilmektedir.

  En önemli özelliklerinden birisi de rahat içiliyor olmayı vaat etmesine rağmen şeker ve herhangi bir yapay içeriğe sahip olmamasıdır.


  EasyFishoil 1 tablet içeriği aşağıdaki şekildedir;

  Balık Yağı 600 mg


  Toplam Omega 3 Yağ Asitleri 360 mg

  EPA  258 mg

  DHA 54 mg

  D vitamini 200 IU  Tadının yumuşak olması,

  Çiğnenebilir özellikte olması,

  İlavelerden kaçınılması,

  Tazeliğini koruyan özel bir saklama kabına sahip olması,

  Mide problemleri ve gaz sorununa karşı patentli bir formül içermesi,

  Diğer balık yağları ele alındığında, onlara göre %44 fazla emiliyor olması EasyFishoil markasının iddialı olduğu özelliklerdir.

  EasyFishoil Omega 3 30 tablet

  Norveç üretimidir.

  Susuz bir şekilde tüketmek mümkündür.

  Yumuşatılmış bir tadı vardır.

  Gıda takviyesidir. Kesinlikle ilaç değildir, tedavi edici özelliği bulunmaz.

  EasyFishoil Omega 3 30 tablet  4 ile 10 yaş arası çocuklar için kullanımının ideal olduğu belirtilmektedir.

  Sabah ve akşam olmak üzere günde maksimum 2 doz alınması tavsiye edilmektedir.

  Omega 3 yağ asitleri vardır.

  D vitamini içerir.

  DHA içeriği vardır.

  EPA barındırır.

  Omega 3 Yağ asitleri nedir ve gerçekten önemli midir?

  Omega 3, insan vücudu tarafından üretilemeyen fakat vücut fonksiyonları için kritik öneme sahip doymamış yağ asitleridir.

  Zihin sağlığının korunmasına, beyin fonksiyonlarının düzgün işlemesine, ciltteki yaşlanmaya karşı faydaları olduğuna dair bilimsel araştırmalar mevcuttur.

  Hatta beyin hücrelerimizdeki yağların %20’ si Omega 3 yağ asitlerinden oluşmaktadır.

  Bebeklerin zihinsel gelişimine, görme fonksiyonun iyileşmesine, çocukların ise okul başarılarının artmasında da faydası olmaktadır.


  Omega 3 içerisinde üç çeşit yağ asidi bulunmaktadır; 

  Bunlardan ALA (Alfa Lionelik Asit) bitkilerde, EPA (Eikosapentaenoik Asit) ve DHA (Dokosaheksaenoik Asit) ise hayvansal besinlerde bulunur.

  Omega 3, vücut için gerekli olmasına rağmen vücutta üretilemeyen ve bu nedenle mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir.

  Öncelikli olarak balık yağının Omega 3 yağ asitleriyle aynı olmadığı bilinmelidir.

  Omega 3’ ler genelde balık yağından elde edilmektedir fakat 1 kapsül balık yağı tükettiğimizde aynı miktarda Omega 3 almış olmayız.

  Bu nedenle balık yağı alırken de EPA ve DHA oranı yüksek olan balık yağları tercih edilmelidir.

  Her balıkta aynı miktarda Omega 3 bulunmamaktadır. Özellikle soğuk suda yaşayan balıklarda, vücut ısılarını muhafaza etmeleri için bolca Omega 3 yağ asitleri bulunmaktadır.

  Anne sütü ise doğal bir Omega 3 kaynağıdır. Bu yüzden ilk 6 ay boyunca bebek sadece anne sütüyle beslenmelidir. 

  www.turuncuecza.com olarak ürünlerimi %100 orijinaldir. Sitemizde bulunan tüm ürünler ilgili bakanlıkların onayı ile üretilmektedir.

  Ürünlerimiz orijinal ve faturalı olarak tedarik edilip sizlere de faturalı olarak gönderilmektedir. Lütfen taklitlerinden sakınınız!

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.