%27
193,50 TL
141,90 TL
%27
Havale ile : TL   139,06
Eeose

Eeose Forte Kaş Kirpik Bakım Serumu Kofre

Kaş, kirpik güçlendirmeye yardımcı bakım serumu
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Eeose Forte Kaş Kirpik Bakım Serumu Kofre

  Eeose Forte Kaş Kirpik Bakım Serumu Kofre turuncuecza’dan temin edebilirsiniz

  Eeose Forte Kaş Kirpik Bakım Serumu Kofre

  İnsanların hayal ettikleri kaş ve kirpiklere kavuşmaları için yüzün bu kısımlarında belli oranda dolgunlaşma sağlanması gerekmektedir.

  Eeose Forte Kaş Kirpik Bakım Serumu Kofre kaş ve kirpik yönünden sorunlar yaşayan kişiler tarafından kullanılan takviye bakım ürünüdür.

  Bu serum ile istenilen dolgunluğun oluşması sağlanabilir.

  Serum kullanılmaya başlandıktan sonra 14. günden itibaren etkilerini hissettirmeye başlıyor.

  Bakım serumu ile tam olarak sonuç alabilmek için 1. kürü eksiksiz olarak kullanmanız oldukça önemlidir. 1. kür süresi de yaklaşık olarak 6 haftadır.

  Kullanıldığında kaş ve kirpik dökülmesi yaşanan alanların, serumun içerdiği maddeler sayesinde daha canlı bir görünüm kazanmasına destek olur.

  Düzenli bir şekilde kullanıldığında Eeose Forte Kaş Kirpik Bakım Serumu Kofre sayesinde kaş ve kirpik üzerinde beklenilen dolgunlaşma ortaya çıkmasına ve yüz bölgesinin daha anlamlı bir hale gelmesine yardımcı olacaktır.

  Özellikle kaşların doğallığını bozmadan gürleşmesine yardımcı olan bakım ürünü kirpiklerin daha sağlıklı ve canlı bir hale gelmesini sağlayarak kaş ve kirpik güzelliğinizin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

  Ancak üründe düzenli kullanım son derece önemlidir. Her gün belli bir dozda kullanmanızda bir sakınca yoktur.

  Kullanım Önerisi

  Eeose Forte Kaş Kirpik Bakım Serumu Kofre ürününden fayda alabilmek için her akşam temizlenmiş olan kuru kaş ve kirpik üzerine masaj şeklinde uygulama yapabilirsiniz.

  Hijyenik olması açısından uygulama işlemini ürün ile birlikte verilen ve bir defa kullanılabilen aplikatörler ile yapmanız daha uygundur.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal üründür. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm balık yağlarını gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir, gıda takviyesidir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.