Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

El, Ayak ve Tırnak Bakımı

El, ayak ve tırnak bakımı ihmal edilmemesi gereken bakım uygulamalarındandır. Vücudumuzun yükünü tüm gün çeken ayaklar; sıcak, soğuk, rüzgar gibi dış etkilere açık eller; ellerimizdeki zarif duruşu tamamlayan tırnaklar bakımı fazlasıyla hak eder. El, ayak ve tırnaklarımızın düzenli aralıklarla temizlenmesi, ölü hücrelerden arındırılması ve nemlendirilmesi gerekir.

Ayak kokusu, hem sizin hem de etrafınızdakiler için ciddi bir problem olabilir. Tüm gün ayakkabı içine hapsolan ayaklarınızın konforunu en üst seviyeye taşıyabileceğiniz koku giderici kremlere, nasır koruyucu ve baş parmak kemiği koruyucusuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bakımlı ve zarif ellerinizdeki estetik duruşu tamamlaması için gerekli ürünlerle tırnaklarınıza mükemmel bir bakım sunabilirsiniz. El, ayak ve tırnak bakımı için gerekli olan tüm ürünlere TuruncuEcza.com’ dan ulaşabilirsiniz.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.