%9
Yeni
55,00 TL
49,90 TL
%9
Havale ile : TL   49,90
Folattro

Folattro Folik Asit 30 Tablet

Folattro Folik Asit
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Folattro Folik Asit 30 Tablet

  Folattro Folik Asit 30 Tablet turuncuecza’dan temin edebilirsiniz

  ​Folattro folik asit gebelik döneminde iyot ve folik asit içerikli destek ürünüdür.


  Ürün içeriği aşağıdaki şekildedir:

  Quatrefolic 778 mcg (400 mcg folata eşdeğer)
  Vitamin B12 (Siyanokobalamin) 10 mcg
  İyot 150 mcg
  Kolekalsiferol (Vitamin D3) 20 mcg

  Yemek esnasında günde bir tablet kullanılmalıdır.

  Folik asit ilac değildir, B9 vitamini içeren suda çözülebilen bir gıda takviyesidir.

  Hamilelik döneminde yeteri miktarda alınması önerilmektedir.

  Yiyeceklerden yeterince folik asit alamayanların doktor tavsiyesi ile kullanması gereken gıda takviyesidir.

  M ya da b9 vitamini olarak adlandırılmaktadır.

  Folik asit desteği sağlar.

  Anne adaylarına reçete ile verilmektedir.

  Reçetesiz kullanılmaması tavsiye edilmektedir.

   

  Folik Asit Nedir?

  Folik asit sinir sistemini korumaya yardımcı olan bir vitamindir.

  Vücutta bulunan yağ karbonhidratlarının işlenmesine yardımcı olmaktadır.

  Anne karnındaki bebeğin gelişimini desteklemek için folik asit tavsiye edilmektedir.

  Diyet programlarında kullanılabilmektedir.

  Karaciğerde depo edilmiş asitlerin yeterli gelmediği, ya da fazla ihtiyaçtan kaynaklanan vitamin eksikliğini gidermeye yardımcı olur.

  Vücudun bütün metabolizmanın ve organizmasının olası enerji kullanımı için gerekli vitaminleri sağlanmasına yardımcı olur.

  Tüm vücut organlarının fonksiyonları için vücudun ihtiyaç duyduğu bir vitamindir.

  Erken gebelik seviyesinde olası hamilelik rahatsızlıklarının önlenebilmesine yardımcı olmaktadır.

  Felç riskinin azalmasına yardımcı olur.

  nerilen dozu aşmayınız.

  Çocuklardan uzak ve kuru ortamda tutulmalıdır.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

   

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.