Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Form Destek Ürünleri

Kadınlara özel pek çok besin destek ve takviye ürününün yer aldığı TuruncuEcza’ da en fazla dikkat çeken kategori, Form destek ürünleridir. Bu kategoride bulunan ürünler destek takviyesi olup, ilaç değildir. Formunu korumak isteyen veya zayıflamak isteyen kadınların destek olarak tüketecekleri ürünlerdir.

Aspir yağı hem kapsül hem de şişe boy olarak temin edilmektedir. Kadınların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında olan aspir yağı, vücut yağlarının parçalanmasında yardımcı olmaktadır. Sadece bu yağı kullanarak kilo vermek mümkün değildir, aynı zamanda diyet ve spor yaparak kullanılırsa olumlu sonuçları görülebilir.


Bitkisel içerikli form çayları da kilo vermeye yardımcı önemli form destek ürünleridir. Spor ve diyetle birlikte form çayı tüketerek daha hızlı ve sağlıklı şekilde kilo vermek tavsiye edilmektedir.


Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.