Garanti ve İade Şartları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orjinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Ürünlerimizin tamamı %100 orjinal ve yeni tarihli ürünlerdir. Bu konuda tam güvence vermekteyiz. 
Tüm ürünlerimizin alımı ve satımı fatura ile yapılmaktadır, faturasız ürünlerin alımı ve satışı yapılmamaktadır. Ürünlerimizin tamamına yakını stoklarımızda bulunmaktadır. Hızlı ve zamanında teslimat konularına önem vermekte ve bunun için titizlikle çalışmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.