%15
Yeni
Tükendi
373,14 TL
317,87 TL
%15
Havale ile : TL   311,51
GC

GC Tooth Mousse Çilekli 40 gr

Koruyucu diş bakım kremi - Ücretsiz Kargo
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • GC Tooth Mousse Çilekli 40 gr

  Ürünümüzün son kullanma tarihi 01/2023' dir.

  Ürünümüz ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

  GC Tooth Mousse Diş jeli su bazlı, Kalsiyum ve Fosfat içerikli mineral artırıcı şekersiz bir kremdir. Süt proteini olan kazeinden üretilmiştir.

  GC Tooth Mousse Diş jeli kullanım alanları şu şekilde olmaktadır:
  GC Tooth Mousse Diş jeli kalsiyum ve Fosfat kaynağı olarak işlev görür ve aynı zamanda diş yüzeyine etkili minerallerin dağıtılması için çözücü bir yapı sağlar.

  Ürün ilaç değildir, amacıyla kullanılmaz.

  www.turuncuecza.com olarak satış yaptığımız tüm ürünler % 100 olarak orijinal ve faturalı ürünlerdir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Sitemizde bulunan hiç bir ürün ilaç değildir.

  Kalsiyum ve Fosfat RECALDENT™ CPP-ACP içeren mineral artırıcı, şekersiz dental topikal krem.

  Kullanım Şekli

  Temizliği sağlanmış bir parmak ile birlikte nohut boyutlarında GC Tooth Mousse alınır. Ardından diş üzerine uygulanır. Dişin ürünü emebilmesi adına 2 dakika gibi bir süre tanınır. Bu süre zarfında ağız hiçbir şekilde çalkalanmamalı veyahut yıkanmamalıdır. Yarım saat boyunca herhangi bir besin tüketilmemelidir. Bir günde 2 defaya kadar kullanılabilmektedir. 

  Yutulması Sakıncalı mıdır?

  Yıkanması Gerekli midir?

  Mümkün mertebe diş üzerinde tutulması alınacak faydayı artıracaktır.

  GC Tooth Mousse Florid Barındırır mı?

  Barındırmaz. Şayet flor sine gerek duyuluyor ise farklı bir flor sine yardımcı olarak kullanılabilmektedir.

Benzer Ürünler
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Sitemizde satılan ürünler reçete ile satılan İLAÇ DEĞİLDİR.

Takviye Edici Besin Destek Gıdaları Hakkında Önemli Uyarılar

Besin destek ve takviye edici gıdalar İLAÇ DEĞİLDİR. Turuncuecza.com aracılığı ile satılan besin destek ürünleri, bitkisel, hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar günlük, normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdaların kullanılması hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında güvenli olmayabilir bu gibi durumlarınız varsa doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Sitemizin içerisinde ve/veya ürün açıklamalarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Dikkat! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığındaki koşullarında saklayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici besin destek ürünleri arasında ciddi etkileşimler olabilir. Bu nedenle zarar görebilirsiniz. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimi hakkında bilgi almak için mutlaka doktor ve/veya eczacınıza danışınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.