Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Geciktiriciler

Erkeğin kendisinin ya da partnerinin istediğinden çok daha kısa sürede boşalması olarak adlandırılan erken boşalma pek çok erkeğin karşılaştığı bir cinsel bozukluktur.

Fizyolojik veya psikolojik etkilerin sebep olduğu erken boşalma geciktiricilerle düzeltilebilir. Kullanımı oldukça kolay olan spreyler, erkek cinsel organının ucuna sıkılır ve bu bölgeyi kısmi uyuşturarak ereksiyonu uzatır. Erken boşalma problemi 6 aydan uzun sürerse doktor yardımı almak gerekir.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.