Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Genital Temizlik ve Hijyen

Vücudun her bölgesinin temizliği ve temizlik için kullanılan ürünleri ayrı olduğu gibi genital bölgenin temizlik ürünleri de farklıdır. Özellikle kadınların özel bölge temizliğinde kullanacakları ürünleri titizlikle seçmeleri gerekmektedir. Bu ürünler bölgenin temizliğini ve hijyenini sağladığı gibi aynı zamanda hastalık yapıcı bakterilere karşı da koruma sağlar. Oluşabilecek mantar ve enfeksiyonlara karşı mücadele etmeye yardımcı olur. Sabun ve çeşitli temizlik ürünleri kaşıntı ve kuruluk yapmaktadır.


Genital temizlik ve hijyen ürünleri özel olarak formülize edilerek, genital bölgenin doğasına uygun olarak geliştirilmiş ürünlerdir. TuruncuEcza farkıyla bu ürünlere dilediğiniz yerde tek tıkla sahip olabilirsiniz. Banyo sırasında köpürterek kullanıp, bol su ile durulayarak kullanabilirsiniz. Feminsoft ve Sebamed genital temizlik ürünlerini TuruncuEcza üzerinden güvenle temin edebilirsiniz.   

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.