Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Göğüs koruma ve bakımı

Anneliğin en zor dönemleri bebeğin gözlerini dünyaya açtığı ilk aylardır. Annenin bebeğine alışması ile birlikte bebeğin dünyaya adapte olması pek çok sorunu da beraberinde getirir. Özellikle bebeğin beslenmesi ile ilgili annelerin tedirginlikleri ve bebeğin anne sütüne alışana kadar geçirdiği süreç çok önemlidir. Annelerin göğüs uçlarında oluşan ya da oluşabilecek yaralara, acılara karşı pek çok önlem almaktadır.

Hindistan cevizi yağı ile göğüslerde oluşan veya oluşabilecek yaralara karşı tedbir alabilirler. Göğüs ucu yaralarına özel geliştirilmiş kremler sayesinde acıları azaltabilirler. Göğüs ucu koruyucuları sayesinde anneler, bebeklerini emzirirken acı hissetmeden rahatlıkla bu süreci geçirebilirler. Sütü çok olan anneler kıyafetlerinin dışına sızmasının önüne geçmek için göğüs pedini çamaşırlarının önüne yerleştirerek kullanabilirler. Anneler ve anne adaylar emzirme döneminde yaşayacakları sıkıntıların önüne geçebilecekleri ürünlere TuruncuEcza farkıyla tek tıkla ulaşabilirler.

Göğüs ucu koruyucu, bebeğin anne göğsünü kavramada zorluk çektiği içe dönük ya da düz göğüs ucu gibi durumlarda bebeklerin emmeyi sürdürebilmesi için tasarlanmış bir üründür. Prematüre ya da düşük kilolu bebeklerin de emmesini kolaylaştırıcıdır. Hiperlaktasyon yani sütün memeden hızlı çıkışı durumunda süt akış hızını ayarlayarak bebeğin tıkanmasını engelleyici olarak da kullanılabilir. Bebeğin en konforlu şekilde emmesini sağlayan bir üründür.

Bebeğin emmesinden sonra uyarılan göğüsten bir miktar daha süt gelebilir. Pompa yardımıyla göğüsteki süt boşaltılabilir. Ancak bu her zaman yeterli olmaz. İşte tam bu noktada göğüs pedleri annelerin yardımına yetişiyor. Memeden sızan fazla sütü emen göğüs pedleri gece ya da gündüz boyu göğüs çevrenizde kuruluk sağlar. Emici özelliği sayesinde sızıntıları tamamen emer ve kıyafetlerinizin kuru kalmasını sağlar. Her biri özel ambalaj içinde bulunan göğüs pedleri hem hijyenik koşulları sağlar hem de taşınma kolaylığı sunar.


Emzirme dönemlerinde çoğu annede göğüs uçlarında hassasiyet artar. İlk aylarda çok sık emzirdiğinizi göz önünde bulundurduğunuz da bu durum oldukça normaldir. Sık emzirme, göğüs uçlarında kuruluğa ve çatlaklara sebep olabilir. Bebeğin ısırma deneyimlerine başlamasıyla bu acı artabilir. Göğüs uçlarında çatlak ve kuruluğu önlemek, ısırma kaynaklı oluşan yaraları tedavi etmek amacıyla göğüs ucu kremlerinden faydalanabilirsiniz. Emzirme seanslarınızı acısız ve konforlu bir şekilde geçirebilmeniz için göğüs uçlarınızın nem dengesini göğüs ucu kremleri ile koruyun.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerle ilgili Sağlık Beyanı ve Ürün Bilgilendirmeleri Hakkında Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. 
Tüm kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde ürünlerde yazılan açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alınmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.